МайДерм, Медичний центр на Сверстюка

Відгуки про клініку МайДерм, Медичний центр на Сверстюка

Клініка
add_box Алергологія Дерматологія Косметологія Трихологія УЗ-діагностика Флебологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Медицинский центр является лидером в диагностике рака кожи. MyDerm оснащен всем необходимым оборудованием экспертного класса ведущих мировых производителей: оборудование для картирования родинок FOTOFINDER Bodystudio (позволяет составить паспорт кожи, провести качественную трихоскопию), дерматоскопы DermLite, Heine, аппарат УЗИ PHILLIPS HD 11, а также все необходимое оснащение в сфере дерматологии, онкохирургии, флебологии, пластической хирургии.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Сверстюка, 11-Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
207 відгуків
Мілана 05 Квітень 2024
Хороша клініка, ми цілком задоволені візитом в клініку, хороші спеціалісти
Єлизавета 05 Квітень 2024
Я задоволена. Відразу відчутно що лікар, Пермякова Олена Вікторівна, гарний спеціаліст, лікар відразу визначив мою проблему, поставила діагноз. Лікар ліквідувала мою проблему і я через кілька хвилин відчула полегшення. Лікарю я дуже вдячна. В клініці дуже уважно мене прийняли, попередили про запис і нагадали. Дуже сподобалося обслуговування. Планую прийти в клініку ще раз, домовилися про наступний прийом у цього лікаря. Лікаря і клініку буду всім радити
Аліна 04 Квітень 2024
До клініки ніяких зауважень, в клініку зверталась вже не перший раз, все добре
Тетяна 29 Березень 2024
Все було чудово.
Богдан 21 Березень 2024
 Сподобалася клініка, було все класно у цій клініці.
Людмила 20 Березень 2024
Оцінюю на найвищій бал, все добре, дякую.
Ірина 17 Березень 2024
Мене все влаштувало, отримала якісні послуги та рекомендації, дякую.
Софія 13 Березень 2024
Нас все влаштувало. В клініці ми робили болісну процедуру, підлітку було трохи боляче, але персонал уважний, допомогли. Ми залишилися задоволені обслуговуванням
Ірма 11 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.