Медичний центр МайДерм

Відгуки про мережу клінік Медичний центр МайДерм

Клініка
add_box Алергологія Дерматологія Косметологія Трихологія УЗ-діагностика Флебологія ... ще
Медичний центр «MyDerm» пропонує послуги висококваліфікованих дерматологів, дерматоонкологів, трихологів, подологів, дерматовенерологів, косметологів, гінекологів, репродуктологів та УЗД-фахівців. Клініка має у своєму розпорядженні передове обладнання європейського класу для діагностування, проведення терапії захворювань нігтів, шкірного покриву, волосся, а також технології комплексного догляду зі збереження молодості
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Сверстюка, 11-Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
add_box Алергологія Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Волоська, 51/27на карті
Подільський м.Тараса Шевченка
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
249 відгуків
Анастасія 18 Квітень 2024
Клініка звичайна, зручно, є ресепшен. Єдине, послуги трохи дорогувато, але лікар трихолог хороший спеціаліст
Владислав 09 Квітень 2024
Дуже приємний сервіс у цій клініці. Загалом клініка хороша, все у ній дуже сподобалося.
Мілана 05 Квітень 2024
Хороша клініка, ми цілком задоволені візитом в клініку, хороші спеціалісти
Єлизавета 05 Квітень 2024
Я задоволена. Відразу відчутно що лікар, Пермякова Олена Вікторівна, гарний спеціаліст, лікар відразу визначив мою проблему, поставила діагноз. Лікар ліквідувала мою проблему і я через кілька хвилин відчула полегшення. Лікарю я дуже вдячна. В клініці дуже уважно мене прийняли, попередили про запис і нагадали. Дуже сподобалося обслуговування. Планую прийти в клініку ще раз, домовилися про наступний прийом у цього лікаря. Лікаря і клініку буду всім радити
Аліна 04 Квітень 2024
До клініки ніяких зауважень, в клініку зверталась вже не перший раз, все добре
Катерина 03 Квітень 2024
Клініка хороша, чиста, зауважень не було, уважний персонал
Тетяна 29 Березень 2024
Все було чудово.
Богдан 21 Березень 2024
 Сподобалася клініка, було все класно у цій клініці.
Людмила 20 Березень 2024
Оцінюю на найвищій бал, все добре, дякую.
Тамара 19 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все було супер, пройшло усе чудово.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right