Медичний центр МайДерм

Відгуки про мережу клінік Медичний центр МайДерм

Клініка
add_box Алергологія Дерматологія Косметологія Трихологія УЗ-діагностика Флебологія ... ще
Медичний центр «MyDerm» пропонує послуги висококваліфікованих дерматологів, дерматоонкологів, трихологів, подологів, дерматовенерологів, косметологів, гінекологів, репродуктологів та УЗД-фахівців. Клініка має у своєму розпорядженні передове обладнання європейського класу для діагностування, проведення терапії захворювань нігтів, шкірного покриву, волосся, а також технології комплексного догляду зі збереження молодості
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Сверстюка, 11-Бна карті
Дніпровський м.Лівобережна
add_box Алергологія Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія
Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 19:00
вул. Волоська, 51/27на карті
Подільський м.Тараса Шевченка
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
264 відгуки
Богдан 29 Червень 2024
Нам все дуже сподобалося у даній клініці. Все було просто чудово.
Оксана 27 Червень 2024
Клініка сподобалася, дякую.
Мілана 23 Червень 2024
Лікар, Зла Наталія Михайлівна, доступно все пояснила, скерувала до потрібних лікарів, призначила лікування, перші враження хороші, лікування триває
Артем 19 Червень 2024
Клініка мені сподобалася, привітний та компетений персонал, вирішили всі питання, дякую.
Олена 19 Червень 2024
Комфорт в клініці мене влаштував, дякую.
Тетяна 14 Червень 2024
Очень понравился визит в клинику. Клиника чистая, девочки на ресепшен приветливые, на все вопросы, которые интересуют клиентов, отвечают, дают рекомендации. Клиника мне очень понравилась
Вікторія 14 Червень 2024
Мені дуже сподобалося клініка, єдине, не було світла в клініці, щось можна вже вигадати, щоб було світло
Оксана 13 Червень 2024
Від візиту отримала бажане.
Ілона 08 Червень 2024
 Дуже сподобалося все у цій клініці.
Марина 08 Червень 2024
Загалом все дуже сподобалося у цій клініці. Прийняли нас вчасно, навіть раніше запланованого часу. Проконсультували швидко та добре. Обов'язково будемо ще звертатися у цю клініку за додатковими медичними послугами.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right