Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Гедзь Тетяна Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Гедзь Тетяна Віталіївна

Лікар другої категорії
Тетяна Віталіївна - кваліфікований лікар в області дерматовенерології. Спеціалізується на діагностиці та усуненні інфекційних і алергічних патологій дерматологічного характеру. Проводить дерматоскопію, кріодеструкцію новоутворень шкіри, а також біопсію і пункції тканин

Перевірені відгуки про лікаря 38 відгуків

Валерія 01 Травень 2024
Лікарка уважна та прекрасний фахівець. Не маю до чого причепитись, усім задоволена.
Олександра 11 Квітень 2024
Лікар дуже уважна, професіонал своєї справи, приємна у спілкуванні, вона дуже розумна і гарно знається у своїй справі. Рекомендую
Ярослав 08 Березень 2024
Все супер, лікарка чудова, все мені пояснила, проконсультаувала та надала рекомендації, я задоволений прийомом, дякую.
Ганна 25 Грудень 2023
Рекомендації лікаря я поки ще не застосовувала, лікування ще не розпочалось, але прийом був гарний, лікар відповіла на всі питання, тому все класно, зауважень ніяких не було
Таісія 11 Грудень 2023
Моє перше враження, що лікар компетентний, одразу перейшла до справи, прописала відповідні ліки, проконсультувала, відповіла на велику кількість моїх питань, тому візитом до лікаря я задоволена на сто відсотків
Ярослава 08 Грудень 2023
Чудова лікарка, компетентна, зрозуміло пояснювала все що потрібно та все що було не зрозуміло, відмінно пройшла консультація.
Тетяна 15 Листопад 2023
Лікар сподобалась, прийом пройшов добре
Вікторія 08 Листопад 2023
Дуже гарні надала рекомендації, на усі питання детально відповіла, усе пояснила. Вийшла максимально вичерпна консультація.
Анастасія 01 Листопад 2023
Ответила на все мои вопросы.
Наталія 17 Вересень 2023
Лікарка відповіла на всі питання, надала направлення на аналізи та приємна в спілкуванні.