Врач Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Гедзь Татьяна  Витальевна  на Doc.ua

Отзывы о Гедзь Татьяна Витальевна

Врач второй категории
Консультация от850 грн
Татьяна Витальевна – квалифицированный врач в области дерматовенерологии. Специализируется на диагностике и устранении инфекционных и аллергических патологий дерматологического характера. Проводит дерматоскопию, криодеструкцию новообразований кожи, а также биопсию и пункции тканей
Отзыва

Проверенные отзывы о враче 42 отзыва

Наталія 08 Июль 2024
Дуже сподобався лікар, все добре було на візиті.
Ноель 04 Июль 2024
Анна 30 Июнь 2024
Все пройшло чудово, гарне ставлення, компетенція лікаря дуже висока. Лікар дала гарні поради, була зацікавлена допомогти. Все на високому рівні
Ірина 17 Июнь 2024
До лікаря зверталася не перший раз, хороші враження, зауважень до лікаря не було
Валерія 01 Май 2024
Лікарка уважна та прекрасний фахівець. Не маю до чого причепитись, усім задоволена.
Олександра 11 Апрель 2024
Лікар дуже уважна, професіонал своєї справи, приємна у спілкуванні, вона дуже розумна і гарно знається у своїй справі. Рекомендую
Ярослав 08 Март 2024
Все супер, лікарка чудова, все мені пояснила, проконсультаувала та надала рекомендації, я задоволений прийомом, дякую.
Ганна 25 Декабрь 2023
Рекомендації лікаря я поки ще не застосовувала, лікування ще не розпочалось, але прийом був гарний, лікар відповіла на всі питання, тому все класно, зауважень ніяких не було
Таісія 11 Декабрь 2023
Моє перше враження, що лікар компетентний, одразу перейшла до справи, прописала відповідні ліки, проконсультувала, відповіла на велику кількість моїх питань, тому візитом до лікаря я задоволена на сто відсотків
Ярослава 08 Декабрь 2023
Чудова лікарка, компетентна, зрозуміло пояснювала все що потрібно та все що було не зрозуміло, відмінно пройшла консультація.
5 chevron_right