Харків

Сторінка 2: Психологи в Харкові

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Психолог Бердага В'ячеслав Павлович  на Doc.ua
В'ячеслав Павлович проводить психологічну реабілітацію для пацієнтів, які страждають від залежності (наркоманія, алкоголізм, ігроманія)
Правильний вибір +
с. Манченки, вул. Благодатна, 1на карті
Харківська область
Консультація 400 грн
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 27  квіт.нд 28  квіт.пн 29  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Психолог Гуцал  Катерина  Віталіївна на Doc.ua
Консультації з дорослими, сімейними парами та підлітками. Я працюю в інтегративному підході, який дозволяє мені вибирати найбільш підходящий інструмент, поєднувати різні методи, орієнтуючись на особистість людини та її запит. Арт, КПТ, гештальт-терапія, гіпносуггестія
Клініка ментального здоров'я лікаря Ісаєнко на Шевченка
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
сб 27  квіт.нд 28  квіт.пн 29  квіт.keyboard_arrow_right
Немає доступних слотів для запису
Лікар Психолог, Психотерапевт Кострикін Олексій Вікторович на Doc.ua
Доктор психологічних наук, психолог, психотерапевт. У професійні інтереси лікаря входять: консультації, психологічна терапія, стресопсихотерапії, техніка гіпнозу. Спеціалізується на психологічних розладах, алкогольній, нікотиновій, харчовій залежності.
Центр психології А.В. Кострікіна
Доктор до 25.01.22 в отпуске.
вулиця Пушкінська 68 Харківна карті
Київськийм. Пушкінська
Лікар Психолог Чернуха Наталія Олександрівна на Doc.ua
Чернуха Наталія працює в системно-фокусованому підході, де в роботі з клієнтом беруться до уваги всі аспекти життя людини: фізіологія, психологія та соціальні взаємини. Людина - це складна система! У роботі з клієнтом, системно-сфокусований терапевт приймає до уваги і працює над усіма аспектами життя цієї людини: фізичне самопочуття, емоційні переживання, поведінку і взаємодію в соціумі
Приватний кабінет психолога Чернухи Наталії в Харкові
850 грн – консультація пів години, 1500 грн – консультація 1 година.
вул. Пушкінська, 44 МЦ «Беатріс»на карті
Київськийм. Архітектора Бекетова
Лікар Психотерапевт, Психолог Черноскутова Софія Костянтинівна на Doc.ua
Психолог, тілесно-орієнтована психотерапевт, фахівець по роботі з кризовими станами і шоковою травмою. Надає допомогу при стресі, панічних атаках, складнощах у взаєминах, в кризові періоди життя.
Приватний кабінет психолога Чорноскутової Софії
вул. Культури, 25ана карті
Шевченківськийм. Наукова
Лікар Психолог Мінова Тетяна Василівна на Doc.ua
Мінова Тетяна Василівна
Психолог першої категорії, автор і ведуча тренінгових програм, автор корекційних методик для підлітків, сімейний консультант. Займається лікуванням синдрому гіперактивності у дітей, депресії, стресу, неврозу, заїкання, порушення мови
Психологічний центр розвитку «Тривіум»
Сімейна консультація 800 гривень.
пр. Московський, 259на карті
Немишлянськийм. Палац Спорту
Лікар Психолог Яровинська Олена Миколаївна на Doc.ua
Психолог першої категорії, автор тренінгових програм для дітей, підлітків, дорослих. Займається індивідуальним, сімейним, груповим консультуванням. В роботі використовує техніку гештальт-терапії, арт-терапію
Психологічний центр розвитку «Тривіум»
Індивідуальна консультація 700 грн Консультація для дітей і підлітків до 18 років 600 гривень. Сімейна консультація 800 гривень.
пр. Московський, 259на карті
Немишлянськийм. Палац Спорту
4.6
Лікар Психолог Зайцева Ксенія Борисівна на Doc.ua
У сферу професійної діяльності Ксенії Борисівни входять питання труднощів у дитини: психомовної затримки, страхи, агресивна поведінка, замкненість, невротичні симптоми, проблеми в школі, складності у відносинах з дитиною; підліткові труднощі: комп'ютерні залежності, невпевненість в собі, низька самооцінка, немає друзів, складності в самовизначенні; переживання різного спектру у дорослих: страхи, кризові стани, підвищена збудливість, тривожність, перестомлюваності, складнощі у взаєминах з партнером, втрата сенсу життя і багато іншого. Також здійснюється психологічна підтримка під час вагітності, перших років життя з малюком: післяпологова депресія, батьківські тривоги і турботи про немовля, привчання до горщика, адаптація в дитячому саду. В роботі використовується психоаналітичний підхід і метод за критеріями міжнародних стандартів EFPP (Європейська асоціація психоаналітичної психотерапії), IPA (Міжнародна психоаналітична асоціація)
Приватний психологічний кабінет Зайцевої Ксенії
Лікар проводить прийом лише онлайн! Онлайн консультація - (Viber, Whatsapp, Telegram) - 1000 грн. (дорослі) і 750 грн. (діти, підлітки.)
пл. Конституції, 1 (Палац Праці), під'їзд 6, пов. 5, оф. 65-13на карті
Шевченківськийм. Площа Конституції
Лікар Психолог, Педіатр Шаталова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Шаталова Наталія Миколаївна психолог, нейропсихолог, гештальт-терапевт, з досвідом роботи більше 10 років проводить консультаційний прийом і сеанси психотерапії з дітьми і дорослими, надає допомогу людям з проблемами самотності, страху, тривоги, труднощами в сімейних відносинах, проводить роботу з дітьми з затримкою мовного розвитку, синдромом дефіциту уваги
Лікар Психолог Бондаренко Олександр Сергійович на Doc.ua
Олександр Сергійович проводить психологічне консультування, індивідуальну, парну, сімейну, групову психотерапію, різні психологічні тренінги. Допомагає своїм пацієнтам справитися з депресією, стресом, фобіями, тривожними і кризовими станами
Приваний кабінет психолога Олександра Бондаренка
Индивидуальная консультация — 700 грн. Парная консультация — 850 грн. Семейная консультация — 1000 грн.
вул. Космічна, 21 (поверх 10, офіс 7)на карті
Шевченківськийм. Наукова
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right