Харків

Сторінка 7: Психологи в Харкові

Лікар Психолог Скибина Анастасія Василівна на Doc.ua
Спеціаліст в області психології і сенсорного розвитку, що займається лікуванням широкого спектру захворювань, що стосуються порушень в темпах фізичного і психомоторного розвитку у дітей, таких як дитячий аутизм, загальний (неуточнений) розлад розвитку, синдром Аспергера і ін. Також до пріоритетних напрямків роботи лікаря входить розвиток у пацієнтів великої і дрібної моторики
Лікар Психолог Нетцева Ольга Сергіївна на Doc.ua
Дитячий психолог. Враховує знання про вікові особливості дитини, про складнощі, що виникають при комунікації дитини з оточуючими людьми, вирішує його психологічні проблеми, після встановлення з ним емоційного контакту.
Лікар Психолог Велігодська Дар'я Володимирівна на Doc.ua
Лікар психолог, який є залученими фахівцем центру Позитив. Має великий досвід роботи в центрах соціальних служб для сімей, дітей та молоді України, а також має в своєму розпорядженні практичний досвід в консультуванні наркозалежних та їх близького оточення.
Лікар Психолог Францен Міла Сергіївна на Doc.ua
Міла Сергіївна - фахівець з 14-ти річним стажем в психології, який надає допомогу в кризових ситуаціях використовує в своїй роботі методу катативно- імаганатівної терапії Символ-драма, арт-і тілесний підхід.
Лікар Психолог Лісна Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар-психолог, кандидат психологічних наук, спеціалізується на корекції заїкання, енурезу та інших психологічних порушень у дорослих, а також дітей від 6 років.
Лікар Психолог Кім Алеся Володимирівна на Doc.ua
Психолог і тренер, спеціалізується на реабілітації залежних і співзалежних пацієнтів, що мають наркотичну, алкогольну або ігрову залежність, проводить групові заняття, тренінги для вдосконалення особистості та ін.
Лікар Психолог Оснач Олексій Олегович на Doc.ua
Провідний лікар психолог, глава правління Харківської обласної громадської організації Позитив. Має великий досвід роботи в галузі надання допомоги наркозалежним людям, а також їх близькому оточенню.