4.3
Лікар Психотерапевт, Психолог Левицька Вікторія Вікторівна на Doc.ua

Левицька Вікторія Вікторівна

11 років досвіду
Дорослі
Вікторія Вікторівна спеціалізується на комплексній терапії психічних розладів. Займається терапією депресії, тривожних станів, фобій, панічних атак і ін. В роботі застосовує когнітивно-поведінкову терапію. Працює згідно сучасних науково-обгрунтованих протоколів допомоги при психологічних розладах або проблемах, зокрема з використанням британських протоколів NICE
Центр розвитку особистості Вікторії Левицької
ул. Сумская, 7/9на карті
Дзержинський (Шевченківський)
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 16 Жовтень Нд 17 Жовтень Пн 18 Жовтень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
4.3
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Автор статей: «Когнітивно-поведінкова терапія депресії», «Яка різниця між корисними і марними переживаннями?», «3 кроки побудови позитивної самооцінки»
  • Лікар займається постійним розвитком за допомогою відвідувань конференцій, семінарів, супервізій, інтервізіонная група

Освіта

• Кам'янець-Подільський національний університет ім. Івана Огієнка (2009)
  • Український інститут когнітивно-поведінкової терапії при підтримці Оксфордського центру КПТ (Великобританія), Львів (2014)
  • Український інститут когнітивно-поведінкової терапії, Схема-терапія (2020)

Курси

• «Вступ до КПТ. Обстеження і формулювання в КПТ», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2014)
  • «Базові навички та техніки КПТ», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2014)
  • «Робота зі схемами і правилами життя в КПТ», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2015)
  • «Вступ до КПТ тривожних розладів. КПТ простих фобій і панічного розладу», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2015)
  • «КПТ ПТСР. КПТ ускладненої реакції втрати», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2015)
  • «КПТ ГТР», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2016)
  • «КПТрозладів харчової поведінки і дізморфобічні розлади», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2016)
  • «КПТ розладів регуляції злості і соціальної фобії», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2016)
  • «КПТ з особами з соматичними розладами та хронічним больовим синдромом», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2017)
  • «КПТ розладів вживання психоактивних речовин. КПТ ігрового розладу. КПТ +», Український інститут когнітивно-поведінкової терапії (2017)
  • Участь 6-ий Українська науково-практична конференція з когнітивно-поведінкової терапії «КПТ на різних життєвих етапах» (2019)
  • Участь 7-ий Українська науково-практична конференція з когнітивно-поведінкової терапії «КПТ запрошує в гості» ( 2020)
  • Терапія самоспівчуття у психотерапевтичній практиці (2021)

Участь в асоціаціях

• Член Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії

Виконувані процедури

• Індивідуальні та On-line консультації
  • Психотерапія
  • Використовує в роботі когнітивно-поведінкової психотерапії, схема-терапію, терапія співчуття до себе

Перевірені відгуки про лікаря

12 Відгуки
Виталик 27 Травень 2021
Профессиональный врач, нашла суть проблемы.
Анастасия 24 Лютий 2021
Мені все сподобалось, дуже приємна людина і гарна консультація
Оксана 25 Квітень 2018
Приятная девушка, хороший врач.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Харків