Харків

Сторінка 4: Психологи в Харкові

Сьогодні, 28 Квітня
Лікар Психолог Мавзенко Валентина  на Doc.ua
21рік досвіду
Гештальт-терапевт, займається опрацюванням дитячих травм, відносин чоловік-жінка, сімейних проблем, психологічних травм. Також працює з станами і почуттями (гнів, лють, смуток і ін.).
Харьківській Інститут Гештальт та психодрами
Стоимость консультации пары – 300 грн.
Куликівський узвіз 9на карті
Київськийм. Архітектора Бекетова
Лікар Психолог Суботіна Олена Юріївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на психології. Олена Юріївна допомагає пацієнтам розібратися з психологічними проблемами такими, як: емоційні і поведінкові порушення у підлітків і дітей, психологічна готовність дитини до школи, адаптація дитини до дитячого садку, школі. Веде прийом для дітей від 3-х років
Приватний кабінет психолога Суботіной Олени Юріївни
Прийом тільки онлайн!!!! Консультативний прийом для дорослих (60 хв) – 700 грн.; консультативний прийом для дітей (60 хв) – 450 грн.; консультативний прийом для сім'ї (50 хв) – 1200 грн.
вул. Сумська, 7/9на карті
Шевченківський
Лікар Психолог, Сексолог Філатова Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна - кандидат психологічних наук, сімейний психолог, сексолог, гештальт-терапевт. Проводить терапію для пацієнтів з панічними розладами, депресивними, травматичними станами, конфліктними ситуаціями в сімейних відносинах. Надає індивідуальні консультації, веде роботу з терапевтичними групами.
НОРМА, медико-психологічний центр
вул. Ромена Ролана, 12на карті
Київськийм. Наукова
Лікар Психолог, Психотерапевт Лисена Алла Михайлівна на Doc.ua
Алла Михайлівна є засновником Всеукраїнського інституту експіріентальной і клієнт-центрованої психотерапії, старшим викладачем кафедри психології університету ім. Каразіна, сертифікованим тренером, фахівцем з сімейної та індивідуальної психотерапії, психології особистості, переживань, успіху і досягнень.
Інститут сімейної психології та консультування
пл. Конституції, 1на карті
Київськийм. Площа Конституції
Лікар Психолог, Психотерапевт Олішевська Марина Олександрівна на Doc.ua
Основним методом роботи Марини Олександрівни є психоаналіз. Також доктор проводить психотерапію дітей, підлітків і дорослих. Допомагає впоратися з панічними атаками, неврозами, фобіями, виявляє затримки розвитку і коригує поведінку.
Ваш психолог
врач принимает в офисе 103-А, 1 этаж
вул. Шатилова Дача, 4на карті
Шевченківськийм. Наукова
Лікар Психолог Бердічеська Ганна Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується на корекції поведінки дітей, у яких діагностовано аутистичний спектр і затримка психо-мовного розвитку, на наданні консультативних послуг батькам і дітям з особливостями у розвитку, на розвитку пізнавальних процесів у дітей. Також проводить консультативні зустрічі з дорослими, використовуючи різні психотерапевтичні методики.
Lalio (Лаліо)
пр. Гагаріна, 4на карті
Слобідськийм. Проспект Гагаріна
Лікар Психолог Михальова Анастасія Романівна на Doc.ua
Займає Анастасія Романівна посаду керівника центру «Моя Планета». Спеціалізується на психології і дефектології, проводить заняття для особливих діток по сенсорної інтеграції. Навчалася у провідних фахівців-дефектологів Харкова.
Лікар Психолог, Психотерапевт Худякова Олександра Олександрівна на Doc.ua
Олександра Олександрівна сімейний консультант, спеціалізується на вирішенні і наданні консультацій з питань емоційних проблем у дітей, підлітків таких як, гіперреактивність, тривожні стани, панічні атаки, агресивність і т.д.
Худякова А.А., приватний кабінет психолога
площа Конституції, 1на карті
Шевченківський
Лікар Психолог Харченко  Сергій  Олегович на Doc.ua
Коли справа стосується вашого здоров'я і благополуччя, важливо вчасно звернутися до висококваліфікованого професіонала. Протягом багатьох років Сергій Олегович проводить консультації і надає психологічну допомогу. Професійна компетенція фахівця дозволяє працювати в декількох напрямках психологічного консультування: приватне консультування, психотерапія і психокорекція, консультування сімейних пар.
Приватний кабінет практичного психолога Харченка Сергія Олеговича
вул. Отакара Яроша, 14на карті
Шевченківськийм. Ботанічний сад
Лікар Психолог Кузнєцова Вікторія Анатоліївна на Doc.ua
Пріоритетний напрямок в роботі - робота з дітьми при конфліктах в сім'ї, вікових кризах, проблеми з комунікацією.
Риторика на Університеті
психолог для детей 200 грн, психолог для взрослых 250 грн.
пл. Свободи, 8на карті
Київськийм. Університет
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right