Харків

Сторінка 4: Психологи в Харкові

Лікар Психолог Суботіна Олена Юріївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на психології. Олена Юріївна допомагає пацієнтам розібратися з психологічними проблемами такими, як: емоційні і поведінкові порушення у підлітків і дітей, психологічна готовність дитини до школи, адаптація дитини до дитячого садку, школі. Веде прийом для дітей від 3-х років
Лікар Психолог, Сексолог Філатова Ірина Василівна на Doc.ua
Ірина Василівна - кандидат психологічних наук, сімейний психолог, сексолог, гештальт-терапевт. Проводить терапію для пацієнтів з панічними розладами, депресивними, травматичними станами, конфліктними ситуаціями в сімейних відносинах. Надає індивідуальні консультації, веде роботу з терапевтичними групами.
Лікар Психолог, Психотерапевт Лисена Алла Михайлівна на Doc.ua
Алла Михайлівна є засновником Всеукраїнського інституту експіріентальной і клієнт-центрованої психотерапії, старшим викладачем кафедри психології університету ім. Каразіна, сертифікованим тренером, фахівцем з сімейної та індивідуальної психотерапії, психології особистості, переживань, успіху і досягнень.
Лікар Психолог, Психотерапевт Олішевська Марина Олександрівна на Doc.ua
Основним методом роботи Марини Олександрівни є психоаналіз. Також доктор проводить психотерапію дітей, підлітків і дорослих. Допомагає впоратися з панічними атаками, неврозами, фобіями, виявляє затримки розвитку і коригує поведінку.
Лікар Психолог Бердічеська Ганна Олександрівна на Doc.ua
Спеціалізується на корекції поведінки дітей, у яких діагностовано аутистичний спектр і затримка психо-мовного розвитку, на наданні консультативних послуг батькам і дітям з особливостями у розвитку, на розвитку пізнавальних процесів у дітей. Також проводить консультативні зустрічі з дорослими, використовуючи різні психотерапевтичні методики.
Лікар Психолог, Психотерапевт Худякова Олександра Олександрівна на Doc.ua
Олександра Олександрівна сімейний консультант, спеціалізується на вирішенні і наданні консультацій з питань емоційних проблем у дітей, підлітків таких як, гіперреактивність, тривожні стани, панічні атаки, агресивність і т.д.
Лікар Психолог Харченко  Сергій  Олегович на Doc.ua
Коли справа стосується вашого здоров'я і благополуччя, важливо вчасно звернутися до висококваліфікованого професіонала. Протягом багатьох років Сергій Олегович проводить консультації і надає психологічну допомогу. Професійна компетенція фахівця дозволяє працювати в декількох напрямках психологічного консультування: приватне консультування, психотерапія і психокорекція, консультування сімейних пар.
Лікар Психолог Кузнєцова Вікторія Анатоліївна на Doc.ua
Пріоритетний напрямок в роботі - робота з дітьми при конфліктах в сім'ї, вікових кризах, проблеми з комунікацією.
Лікар Психолог, Психотерапевт Гриньова Марія Петрівна на Doc.ua
Проводить роботу з дітьми, у яких є порушення в розвитку, включаючи дітей з проблемами аутистичного характеру і т.д. Також Марія Петрівна займається сімейним консультуванням і проведенням тренінгів з використанням методик психоаналізу і арт-терапії.
Лікар Психолог Романова Лоліта на Doc.ua
Працює тренером-асистентом, займається гештальт-терапією, психологією. Працює з психосоматичними хворобами, залежностями, консультує сімейні пари.
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right