Харків

Сторінка 5: Психологи в Харкові

Лікар Психолог Сарженко Ірина на Doc.ua
4.6
Є одним з провідних тренерів, займається гештальт-терапією, сімейним консультуванням, психологією. Працює з сімейними парами, дітьми. Допомагає при розлученні, втраті близької людини, сімейних конфліктах.
Лікар Психолог, Психотерапевт Лисений Євгеній Володимирович на Doc.ua
4.5
Євген Володимирович є директором Інституту сімейної психології та консультування, викладачем в університеті В.Н. Каразіна, сертифікованим тренером тренінгової компанії "Ключ", фахівцем з клієнт-центрованої, сімейної, індивідуальної психотерапії.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Лікар нетрадиційної медицини Максимейко Володимир Ілліч на Doc.ua
4.3
Психолог, біоенерготерапевта, міжнародної категорії, консультант з сімейних проблем. Спеціалізується на емоційних порушеннях (страх, невпевненість в собі). За майже півстоліття працював у багатьох містах колишнього СРСР, в різних містах України. Засновник і перший директор одного з перших і найбільших приватних лікувально-діагностичних центрів м.Харкова, "Еввіва". Експерт з лікування алкогольної, наркотичної, ігрової, нікотинової залежності, має власні методики, вилікував понад 9 000 пацієнтів
Лікар Психолог Курбатова Юлія Олексіївна на Doc.ua
4.0
Психолог, ефективно допомагає дитині розвинути увагу, пам'ять, мислення і уяву, проводить діагностику готовності малятки до школи, діагностує і проводить навчання дітей з відставанням розвитку мови, затримкою психічного розвитку.
Лікар Психолог Малишева Христина Сергіївна на Doc.ua
4.0
Христина Сергіївна - практикуючий психолог, екзистенціальний консультант. Спеціалізується на лікуванні психологічних розладів, криз, міжособистісних проблем, надає консультації у вирішенні труднощів дитячо-батьківських відносин. У консультуванні дотримується традицій світової екзистенціальної терапії.
Лікар Психолог Усов Сергій на Doc.ua
Ведучий тренер, займається бізнес-консультуванням, психологією, гештальт-терапією. Має сертифікат коуча від інтернаціональної федерації коучів.
Лікар Психолог Маринушкіна Олена Євгеніївна на Doc.ua
Займає посаду директора Інституту психодрами і Гештальта в Харкові, є провідним тренером в даній установі. Займається гештальт-терапією, психологією, бізнес-консультуванням.
Лікар Психолог Чепіга Лада на Doc.ua
Псіходраматерапевт, доцент. Професійні інтереси - психотерапія для подружніх пар, сімей, вирішення проблем в спілкуванні / взаєминах, допомога в особистісних / вікових кризах.
Лікар Психолог Толкачова Альона Миколаївна на Doc.ua
Проводить консультації з питань дитячо-батьківських відносин, сімейних відносин, адаптації дітей до дитячого садка і до школи. Консультує батьків і дітей з проблемами спілкування, а також дітей з особливостями у розвитку.
Лікар Психолог Мосієнко Тетяна Михайлівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець по сенсорному розвитку, в коло професійних інтересів якого входить робота з дітьми, що мають різні розлади і порушення, по типу синдрому дефіциту уваги і гіперактивності, або розладів аутистичного спектру (дитячий аутизм, синдром Аспергера і ін.)
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 chevron_right