Харків

Сторінка 5: Психологи в Харкові

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Психолог, Психотерапевт Гриньова Марія Петрівна на Doc.ua
Проводить роботу з дітьми, у яких є порушення в розвитку, включаючи дітей з проблемами аутистичного характеру і т.д. Також Марія Петрівна займається сімейним консультуванням і проведенням тренінгів з використанням методик психоаналізу і арт-терапії.
Приватний кабінет Марії Гриньової
вул. Гаршина, 9на карті
Шевченківськийм. Площа Конституції
Лікар Психолог, Психотерапевт Мазуренко Олена Геннадіївна на Doc.ua
Клінічний психолог, психотерапевт, успішний досвід роботи з депресіями, тривогами, страхами, фобіями, нав'язливими, панічними атаками, ВСД-симптомами, порушеннями харчової поведінки (булімія, анорексія, компульсивний переїдання), психотравмами, прикордонними станами, працюю з психосоматичними захворюваннями і симптомами, працюю з сімейними парами. В роботі успішно застосовую методики когнітивно-поведінкової терапії, гештальт-терапії, травмофокусірованной теапіі.
Лікар Психолог Романова Лоліта  на Doc.ua
Працює тренером-асистентом, займається гештальт-терапією, психологією. Працює з психосоматичними хворобами, залежностями, консультує сімейні пари.
4.6
Лікар Психолог Сарженко Ірина  на Doc.ua
21рік досвіду
Є одним з провідних тренерів, займається гештальт-терапією, сімейним консультуванням, психологією. Працює з сімейними парами, дітьми. Допомагає при розлученні, втраті близької людини, сімейних конфліктах.
4.5
Лікар Психолог, Психотерапевт Лисений Євгеній Володимирович на Doc.ua
Євген Володимирович є директором Інституту сімейної психології та консультування, викладачем в університеті В.Н. Каразіна, сертифікованим тренером тренінгової компанії "Ключ", фахівцем з клієнт-центрованої, сімейної, індивідуальної психотерапії.
Інститут сімейної психології та консультування
пл. Конституції, 1на карті
Київськийм. Площа Конституції
4.3
Лікар Психолог, Лікар нетрадиційної медицини, Психотерапевт Максимейко Володимир Ілліч на Doc.ua
Психолог, біоенерготерапевта, міжнародної категорії, консультант з сімейних проблем. Спеціалізується на емоційних порушеннях (страх, невпевненість в собі). За майже півстоліття працював у багатьох містах колишнього СРСР, в різних містах України. Засновник і перший директор одного з перших і найбільших приватних лікувально-діагностичних центрів м.Харкова, "Еввіва". Експерт з лікування алкогольної, наркотичної, ігрової, нікотинової залежності, має власні методики, вилікував понад 9 000 пацієнтів
Друг людини, кабінет психологічної підтримки
вул. Оренбурзька, 4на карті
Слобідськийм. Метробудівників
Лікар Психолог Курбатова Юлія Олексіївна на Doc.ua
Психолог, ефективно допомагає дитині розвинути увагу, пам'ять, мислення і уяву, проводить діагностику готовності малятки до школи, діагностує і проводить навчання дітей з відставанням розвитку мови, затримкою психічного розвитку.
Риторика на Салтовці
пр. Ювілейний, 57 ана карті
Салтівськийм. Академіка Барабашова
Риторика на Університеті
психолог для детей 200 грн, психолог для взрослых 250 грн.
пл. Свободи, 8на карті
Київськийм. Університет
Лікар Психолог Малишева Христина Сергіївна на Doc.ua
Христина Сергіївна - практикуючий психолог, екзистенціальний консультант. Спеціалізується на лікуванні психологічних розладів, криз, міжособистісних проблем, надає консультації у вирішенні труднощів дитячо-батьківських відносин. У консультуванні дотримується традицій світової екзистенціальної терапії.
Психологічний клуб «Присутність»
пл. Конституції, 1на карті
Шевченківськийм. Історичний музей
Лікар Психолог Газо Лариса  на Doc.ua
Спеціалізується на роботі з тілесними порушеннями, парними відносинами, сімейними системами в ключі гештальт підходу, на роботі з пацієнтами, у яких спостерігаються кризові стани. Володіє методикою гештальт-терапії, арт-терапії.
Лікар Психолог Усов Сергій  на Doc.ua
Ведучий тренер, займається бізнес-консультуванням, психологією, гештальт-терапією. Має сертифікат коуча від інтернаціональної федерації коучів.
chevron_left
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 7 8 9 10 chevron_right