Харків

Сторінка 6: Психологи в Харкові

Лікар Психолог Уварова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна професійний психолог, а також вона ABA-терапист. Працює з дітьми, які мають аутичні розлади та інші порушення в розвитку (ДЦП, ЗПР, розумова відсталість). Лікує всі види пізнавальних, мовних та емоційних порушень, і проводить сімейні консультування.
Лікар Психолог Гарамінська Оксана Дмитрівна на Doc.ua
Доктор Гармінская працює в широкому спектрі психологічних прийомів (арт-терапія, гештальт-терапія, когнітивна терапія, особистісно-центрована терапія, психоаналітична терапія, психодрама, системні розстановки, тілесно-орієнтована терапія, транзактний аналіз, екзистенційна психотерапія).
Лікар Психолог, Психотерапевт Агапов Микола Олегович на Doc.ua
Психолог і психотерапевт, дипломований фахівець з нейролінгвістичного програмування, коучінгу, еріксонівського гіпнозу. Проводить індивідуальне, сімейне та групове консультування, тренінги розвитку особистості.
Лікар Психолог Шаповалова (Воробйова) Валентина на Doc.ua
Є практичним психологом МАУП, гештальт-терапевтом МДІ, педагогом психології. Веде терапевтичні групи, групи наркозалежних. Також є корпоративним тренером і директором центру «Азимут».
Лікар Психолог Хачатурова Христина Михайлівна на Doc.ua
Христина Михайлівна проводить психологічне консультування, психоаналітичну терапію. Спеціалізується на вирішенні питань, пов'язаних з агресивністю, тривожністю, депресіями, панічними атаками, психосоматикою, харчовими розладами, затримкою в розвитку у дітей. Допомагає впоратися з труднощами в міжособистісних відносинах, навчанні, не комфортними душевними станами.
Лікар Психолог, Психотерапевт Герасимова Тетяна Іванівна на Doc.ua
Психолог і психотерапевт, область професійної діяльності - гештальт-терапія, гештальт консультування пацієнтів з залежностями (наркотична, алкогольна), індивідуальна психотерапевтична і психологічна робота.
Лікар Психолог Шамоєва Олена на Doc.ua
Олена є тренером програм для підлітків. Дитячий і підлітковий психолог, учасниця програми професійної підготовки гештальт-терапевтів.
Лікар Психолог Поліщук Олексій Валерійович на Doc.ua
Олексій Валерійович спеціалізується на віковій та педагогічній психології. Має 6 років досвіду в реабілітації і психологічній корекції. Психолог більше 5 років працює з методикою дельфінотерапії, надаючи допомогу дітям від 2 років і дорослим. Займається лікуванням затримки мовного, психомовного розвитку, моторно-рухових порушень. Консультує з питань акцентуації характеру, міжособистісних проблем.
Лікар Психолог Костенко Марина Володимирівна на Doc.ua
Доцент Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, практикуючий психолог, пріоритетний напрямок діяльності – психологічна робота з нарко- та алкозалежними пацієнтами та їх родичами.
Лікар Психолог Долбня Кіра Юріївна на Doc.ua
Проводить психологічні консультації, тренінги, психотерапію. Працює з емоційними проблемами, ранніми дитячими травмами, дитячо-батьківськими відносинами, проблемами в спілкуванні. Консультує людей, які пережили насильство.
chevron_left
Показати ще 7 Лікаріautorenew
6 7 chevron_right