Лікар Психіатр-нарколог, Психіатр, Нарколог, Психотерапевт, Психолог Царук Євген Григорович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Царук Євген Григорович

Лікар вищої категорії
12 років досвіду
Дорослі
Займається ефективним лікуванням порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії і млявості, порушенням сну, шизофренії, психічних розладів у осіб похилого та старечого віку. Також, веде прийом на англійській мові
Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС - КИЇВ"
Онлайн консультація (Viber, Whatsapp, Telegram, Skype, ZOOM) Консультація 30 хв. – 1300 грн. 45 хв. -1600 грн. 60 хв. – 1900 грн. Пакет "Преміум" (Психодіагностика, Тестування, Індивідуальна психотерапія, Призначення лікування, Супровід під час лікування) – 3400 грн. Кодування від алкоголізму - 4900 грн. Консультація англійською мовою 45 хв.-3000 грн. Виїзна консультація – 3500 грн.
ул. Озерная, 3на карті
Дарницькийм. Славутич
Виклик додому
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 07 Лютий Ср 08 Лютий Чт 09 Лютий keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
601 Відгуки
Юлия 16 Листопад 2022
Гарний лікар, зауважень не було
Вита 29 Вересень 2022
Доктор помог мне, подсказал решение той проблемы, с которой я пришла. Отзыв однозначно положительный.
Илья 29 Вересень 2022
Дуже професійний лікар. Відчувається, що має великий досвід, розказує все по справі, вирішує без зайвих слів.
Олена 28 Вересень 2022
Рекомендую всем. Понравилось его обращение. Приятно зайти в его кабинет, пообщаться с ним.
Костя 26 Вересень 2022
Врач Царук Евгений Г. очень высокой квалификации, очень тактичный, внимательный, произвел очень хорошее впечатление как специалист. Мой сын и я ставим ему самые высокие баллы. Всем своим знакомым буду рекомендовать его обязательно, впервые встречаю такое отношение и такой профессионализм, какой я увидел в этом докторе.
Тетяна 26 Вересень 2022
Очень опытный доктор, это я в нем увидела. Помог разобраться в себе. Входит в положение как человек, профессионал своего дела.
Александр 23 Вересень 2022
Був на консультації та вирішив продовжити призначене лікування у лікаря. Сподобалося його уважне ставлення, досить часу на сеансі. залишився всім дуже задоволен!
Яна 23 Вересень 2022
Евгений Григорьевич отличный врач, назначение помогло с первого раза, негативное отбило все и сразу.
Ірина 21 Вересень 2022
Мы шли к специалисту, как специалист он нас вполне устроил.
Вітв 14 Вересень 2022
Видно, что доктору интересно разобраться в проблеме пациента и найти причину болезни.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Лікарі поблизу