Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог Царук Євген Григорович на Doc.ua

Відгуки про Царук Євген Григорович

Займається ефективним лікуванням порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів в осіб похилого та старечого віку. Лікувально-профілактична робота серед пацієнтів психіатричного, наркологічного профілів. первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування з подальшим підбором підтримуючого лікування. Також веде прийом англійською мовою.

Перевірені відгуки про лікаря 837 відгуків

Анонім 18 Квітень 2024
Галина 17 Квітень 2024
Лікар надійний слухач, дуже талановитий лікар. Моїй мамі лікар дуже сподобався, дуже хороша онлайн консультація
Анонім 10 Квітень 2024
Кваліфікований лікар, на всі мої питання надав відповіді, я задоволена, дякую.
Анастасія 09 Квітень 2024
Можу оцінити прийом та консультацію на п'ять з плюсом, дуже сподобалося, дякую.
Ігор 06 Квітень 2024
Консультація пройшла відмінно. Все дуже сподобалося.
Крістіна 06 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.Все було добре.
Любов 30 Березень 2024
Анонімно 26 Березень 2024
Лікар уважно мене вислухав, дав рекомендації, виписав необхідні ліки. Я цілком задоволений консультацією
Денис 18 Березень 2024
До лікаря звертався перший раз, лікар хороший, перші враження хороші, зауважень до прийому не було
Олексій 16 Березень 2024
Сподобався підхід лікаря, загалом лікар відповів на більшість моїх запитань.  Немає питань ніяких по роботі лікаря.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right