Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Психіатр-нарколог Царук Євген Григорович на Doc.ua
Консультація від 2300 грн
Займається ефективним лікуванням порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів в осіб похилого та старечого віку. Лікувально-профілактична робота серед пацієнтів психіатричного, наркологічного профілів. первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення лікування з подальшим підбором підтримуючого лікування. Також веде прийом англійською мовою.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 946 відгуків

Леонід 25 Червень 2024
Цілком нормальний фахівець. Лікар чітко та доступно усе пояснив, надав чудові рекомендації.
Олена 11 Червень 2024
Дуже класний лікар, призначив лікування, все зрозуміло, дуже приємно з лікарем було спілкуватися, контакт був налагоджено з перших хвилин. Робою лікаря задоволена, буду приймати ліки та очікую результат, але мені здається що лікар одразу все зрозумів що мені потрібно. Надалі до лікаря буду ще звертатися
Анна 05 Червень 2024
Все супер, задоволена, дякую.
Володимир 04 Червень 2024
Крістіна 22 Травень 2024
Все пройшло супер, консультацією задоволена, дуже дякую.
20 Травень 2024
Лікар кваліфікований, дуже дякую йому за допомогу.
Анастасія 20 Травень 2024
Лікар максимально адекватний, з лікарем приємно вести діалог, чуйний, одразу розуміє суть проблеми. Онлайн консультація сподобалася
Андрій 16 Травень 2024
Лікар дуже професійно поводиться, розбирається у своїй справі, знає що робить
Василь 15 Травень 2024
Консультація мене влаштувала, звертатимуся, в разі потреби. Дякую.
Руслан 11 Травень 2024
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right