Центр Психології та Тренінгу Т. Леонтюк

Клініка Центр Психології та Тренінгу Т. Леонтюк

add_box Психологія Психотерапія ... ще
Головною метою Центру Психології і Тренінгу Т. Леонтюк є допомога у набутті психологічного здоров'я і задоволеності життям. Надається весь спектр психологічних послуг: індивідуальні консультації, сімейні консультації, психотерапія, коучинг, дитяча та підліткова психологічна корекція, психологічні тренінги
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Отакара Яроша, 18а, офіс 108 (1 поверх)на карті
Дзержинський (Шевченківський) м.Університет м.Олексіївська м.23 серпня м.Ботанічний сад м.Наукова
Рейтинг клініки розраховується на основі

Центр Психології і Тренінгу Т. Леонтюк надає допомогу спрямовану на набуття психологічного здоров'я і особистого благополуччя. Тетяна Станіславівна розробляє індивідуальні програми короткострокової і довгострокової психотерапії (гештальт, мультимодальной, арт-терапії).

Центр допомагає пацієнтам набути впевненості в собі, психологічне здоров'я, душевну гармонію, внутрішні сили і ресурси. {{ 1}}

Стани, з якими працює психолог Тетяна Леонтюк

Спільна робота з досвідченим психологом допоможе протистояти таким несприятливим явищам:

• емоційні розлади і залежності;
  • низька самооцінка, невпевненість у собі;
  • сімейні кризи;
  • вікові кризи;
  • кризи сенсу і цінностей життя;
  • стресові стани;
  • панічні атаки;
  • обсесивно-компульсивний розлад;
  • психосоматичні захворювання;
  • проблеми в інтимній сфері;
  • проблеми із зачаттям, народженням дітей;
  • емоційні і поведінкові порушення у підлітків і дітей;
  • конфлікти в дитячо-батьківських відносинах;
  • порушення харчової поведінки;
  • стани втрати (роботи, статусу, близької людини);
  • інші психологічні проблеми.

Тренінги, що проводяться психологом Тетяною Леонтюк

Тренінги на базі Центру Психології і Тренінгу Т. Леонтюк

• «Я- психолог консультант» - навчання психології.
  • «Успішна практика з метафоричними картами» - навчання роботі з психологічним інструментом - метафоричними асоціативними картами.
  • Жіночий курс «Як стати щасливою»: 1 модуль «Я- Жінка», 2 модуль «Країна відносин».
  • Тренінг «Як ефективно протистояти впливу і маніпуляцій».
  • «Створення та проведення тренінгу» - про те, як створити і провести власний тренінг.
  • Психотерапевтична група «Психологія успіху».

Крім цього Тетяна Станіславівна розробляє і проводить на замовлення психологічні, корпоративні, бізнес-тренінги, здійснює лайф-коучинг і бізнес-коучинг.

Перевірені відгуки про клініку
Яна 08 Листопад 2020
Очень все хорошо в клинике, предлагают чай или кофе, шутят и общаются, разряжают обстановку.
Алина 21 Вересень 2020
Очень красивая клиника, все выдержано.
Оксана 11 Червень 2018
Все комфортно было, все хорошо, претензий нет, все понравилось.
Мария 03 Листопад 2017
Клиника может быть немного лучше.
Філії мережі
Все клініки