Лікар Психолог, Психотерапевт Минько Тамара Андріївна на Doc.ua

Відгуки про Минько Тамара Андріївна

Тамара Андріївна професійно лікує психологічні проблеми та захворювання: різні страхи, тривога, нав'язливі дії та думки, порушення поведінки, агресія, конфліктність, асоціальна поведінка, головний біль, мігрень, порушення сну, синдром хронічної втоми, невроз, психоз, алкоголізм, манія переслідування, психічні розлади , жахи під час сну, хронічна втома, розлади особистості та поведінки, шизоафективний розлад, шизофренія, гострі психотичні стани, депресивний розлад, депресивна реакція, післяпологова депресія, наркотична залежність, біполярний розлад, безсоння.

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Катерина 12 Березень 2024
Чудовий лікар, швидко робить аналіз, швидко виконує роботу, не затягує прийом, все чітко, ясно і зрозуміло пояснила
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Лілія 15 Січень 2024
Консультація гарна, почувала себе комфортно, тільки приємні враження, дякую.
Марія 24 Серпень 2023
Першою консультацією залишилася задоволена.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Аноним 19 Січень 2023
валентин 26 Грудень 2022
В принципі, все що я очікувал - справдилося. Мені сподобалося, і Тамара Андріївна і загальне враження.
Анастасія 13 Грудень 2022
Мені сподобалась Минько Т. як людина і як спеціаліст. Дуже зручно з нею консультуватися онлайн
Ирина 24 Листопад 2022
Тамара дуже легко знайшла підхід до мене, а я думав це буде важко. Спілкуватись було дуже приємно, наче зі старим другом, але набагато продуктивніше.
Поліна 01 Листопад 2022
Дуже хороша лікарка, говорила що покращення буде наступати поступово, але я відчула полегшення зарзу після розмови
Инна 17 Жовтень 2022
Марьяна 30 Серпень 2022
Была онлайн консультация. С Тамарой Андреевной, мне удалось полностью раскрытся и решить большинство своих проблем. Однозначно рекомендую!
1 2 3