Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «РЕНЕССАНС – КИЇВ» на Михайлівській

Клініка
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія Сексологія Реабілітологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Михайлівській, ви отримаєте кваліфіковані консультації психіатра/психотерапевта. У центрі активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, розладом харчової поведінки(РХП) і т. д. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 22:00
вул. Михайлівська 20 Бна карті
Шевченківський м.Поштова площа

Уся інформація погоджена з представниками rs-clinic.com.ua

Вікторія 12 Травень 2024
Була на консультації у лікаря Стецюра, візитом залишилась задоволеною.
Денис 21 Квітень 2024
Не маю жодних скарг до послуг, що були надані, клініка виглядає добре. Візитом задоволений.
Ганна 07 Квітень 2024
Все пройшло добре, візит сподобався.
Денис 27 Березень 2024
Очень благодарен Ренессанс – Киев, за то, что помогли избавиться от депрессии. Большое спасибо врачам, которые помогали в критические моменты.
Євген 24 Березень 2024
Радий, що мені дуже вчасно підказали цей комплекс мої знайомі, і тепер у разі потреби я звертаюся тільки сюди.
Філії мережі
Все клініки