Відгуки про клініку Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «РЕНЕССАНС – КИЇВ» на Січових Стрільців

Клініка
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія Сексологія Реабілітологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «РЕНЕССАНС – КИЇВ» надає екстрену допомогу в Києві людям, які потрапили у складну життєву ситуацію, позбутися вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 22:00
вул. Січових Стрільців 5 ана карті
Шевченківський м.Золоті ворота
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
10 відгуків
Андрій 03 Лютий 2024
Візитом залишився задоволеним.
Гор 06 Січень 2024
Сподобався візит до клініки.
Наталья 31 Липень 2023
Все було своєчасно та якісно! Дякую.
Дарий 21 Липень 2023
Клиника комфортная, хороший ремонт, приятная атмосфера и персонал. Все было в порядке.
Олена 12 Липень 2023
Очень удобное расположение, все комфортно, удобно, продуманно.
Владислав 31 Травень 2023
Усім задоволен, приємно було, добре зустріли, добре обслужили, питань жодних немає.
Карина 30 Травень 2023
Все гаразд, залишилася задоволена візитом. Дякую.
Андрей 24 Травень 2023
Сподобалося все, до нас були дуже уважні.
Виталий 20 Квітень 2023
На прийомі була консультація. За підсумком прийому, я отримав поставлений діагноз, рекомендації та лікування.На прийомі була консультація. За підсумком прийому, я отримав поставлений діагноз, рекомендації та лікування.
Евгения 29 Березень 2023
Я зверталася за психологічною допомогою. Все пройшло добре. Лікар добрий усе мені пояснив. Клініку вибирала в інтернеті за відгуками. Повторно до цієї клініки звернуся.
Філії мережі
Все клініки