Відгуки про клініку Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС – КИЇВ" на Бульварі Лесі Українки

Клініка
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
У Багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Бульварі Лесі Українки, ви отримаєте кваліфіковані консультації психіатра, психолога, психотерапевта. У клініці активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, порушення працездатності, депресивних станів, синдрому хронічної втоми, страхів, тривоги, апатії та млявості, порушення сну, шизофренії, психічних розладів в осіб похилого та старечого віку. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 20:00
Бульвар Лесі Українки 7Б на карті
Печерський м.Печерська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Анастасія 14 Серпень 2024
Усе пройшло добре.
Анастасия 09 Липень 2024
Все понравилось, обращусь еще
Ілля 30 Травень 2024
Очень благодарен Ренессанс – Киев, за то, что помогли избавиться от депрессии. Большое спасибо врачам, которые помогали в критические моменты.
Діана 30 Травень 2024
Висловлюю подяку цій клініці за їх індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Ірина 21 Травень 2024
Очень хорошая клиника. Потребляют все санитарные нормы. Угощают чаем/кофе. Персонал приветливый.
Ольга 19 Травень 2024
Первый раз была здесь, уровень обслуживания меня вполне удовлетворил.
Марія 19 Травень 2024
Назначенное лечение помогло на 100%