Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «РЕНЕСАНС - КИЇВ» на Коцюбинського

Клініка
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія Реабілітологія Денний стаціонар ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний комплекс наркології і психіатрії «РЕНЕСАНС - КИЇВ» надає екстрену допомогу в Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагає людям, які потрапили в складну життєву ситуацію, позбутися від вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак
access_time_filled пн : Цілодобово access_time_filled вт - нд : 10:00 - 20:00
вул. Коцюбинського, 8Ана карті
Шевченківський м.Університет

До послуг пацієнтів клініки діє відділення інтенсивної терапії, а також наркологічне-відновне відділення.

Комплексні програми наркологічного центру спрямовані на відновлення, амбулаторне лікування. З пацієнтами працюють провідні фахівці у цій галузі. Вони можуть розраховувати на повну конфіденційність при лікуванні.

У відновлювальному центрі ведеться практика за такими напрямками:

• лікування алкогольної та наркотичної залежності;
  • виведення з запою;
  • лікування абстинентів станів;
  • виїзд лікаря додому;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії і інших психопатичних розладів;
  • психози, тривожно-депресивні розлади;
  • протирецидивна терапія (встановлення блокатора, кодування за методом Довженка).

При виборі методик колектив центру враховує різні чинники, у тому числі специфіку захворювання, стадію розвитку хвороби і ускладнення, вік, емоційний стан, характер пацієнта, а також ступінь готовності боротьби з залежністю.

Вся інформація взята та погоджена з представниками «Ренесанс-Київ»

Роман 05 Грудень 2023
В клініці нормально, красиво, чистенько, акуратно. Все добре відбулося.Дякую.
Владислав 04 Грудень 2023
Усе пройшло вчасно.
Аліна 13 Червень 2023
Недавно обращалась к психиатру, консультировалась по вопросу депрессии. Ничего плохого сказать не могу.
Наталія 13 Червень 2023
Подруга записала на приём. Получила адекватную консультацию по лечению моего состояния.
Влада 06 Червень 2023
Рекомендую! Отзыв положительный.