Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «РЕНЕСАНС - КИЇВ» на Коцюбинського

Клініка
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія Реабілітологія Денний стаціонар ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний комплекс наркології і психіатрії «РЕНЕСАНС - КИЇВ» надає екстрену допомогу в Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагає людям, які потрапили в складну життєву ситуацію, позбутися від вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак
access_time_filled пн : Цілодобово access_time_filled вт - нд : 10:00 - 20:00
вул. Коцюбинського, 8Ана карті
Шевченківський м.Університет

До послуг пацієнтів клініки діє відділення інтенсивної терапії, а також наркологічне-відновне відділення.

Комплексні програми наркологічного центру спрямовані на відновлення, амбулаторне лікування. З пацієнтами працюють провідні фахівці у цій галузі. Вони можуть розраховувати на повну конфіденційність при лікуванні.

У відновлювальному центрі ведеться практика за такими напрямками:

• лікування алкогольної та наркотичної залежності;
  • виведення з запою;
  • лікування абстинентів станів;
  • виїзд лікаря додому;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії і інших психопатичних розладів;
  • психози, тривожно-депресивні розлади;
  • протирецидивна терапія (встановлення блокатора, кодування за методом Довженка).

При виборі методик колектив центру враховує різні чинники, у тому числі специфіку захворювання, стадію розвитку хвороби і ускладнення, вік, емоційний стан, характер пацієнта, а також ступінь готовності боротьби з залежністю.

Вся інформація взята та погоджена з представниками «Ренесанс-Київ»

Данило 27 Травень 2024
Клініка охайна. Витримують всі вимоги, які зараз є. Мені все сподобалося.
Василь 22 Травень 2024
В клинике хорошо относятся с уважением к пациентам и уделяют достаточно внимание.
Іван 17 Травень 2024
Мене все влаштувало. Прийняли навіть раніше, я задоволена усім.
Вероніка 06 Травень 2024
Клиника хорошая, персонал приветливый, работают быстро и качественно.
Євген 02 Травень 2024
По Києву, це оптимальний варіант. Лікуємося тут. Поки що успішно.
Філії мережі
Все клініки