Відгуки про клініку Багатопрофільний комплекс психіатрії та наркології «РЕНЕССАНС – КИЇВ» на Михайлівській

Клініка
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія Сексологія Реабілітологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Михайлівській, ви отримаєте кваліфіковані консультації психіатра/психотерапевта. У центрі активно проводиться профілактика, лікування та реабілітація пацієнтів з психосоматичними розладами та депресіями, неврозами, панічними атаками, посттравматичним стресовим розладом, розладом харчової поведінки(РХП) і т. д. В клініці можна пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами, які допомагають кожному пацієнту, який звернувся за допомогою.
access_time_filled пн - нд : 10:00 - 22:00
вул. Михайлівська 20 Бна карті
Шевченківський м.Поштова площа
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
286 відгуків
Тетяна 30 Травень 2024
Рада, що мені дуже вчасно підказали цей комплекс мої знайомі, і тепер у разі потреби я звертаюся тільки сюди.
Олексій 29 Травень 2024
В клинике очень хорошее обслуживание, все своевременно, все быстро, все на высоком уровне.
Олег 27 Травень 2024
У клініці дуже ввічливий персонал, що чисто і приємно перебувати, під час очікування дали чай.
Максим 27 Травень 2024
В кабинете у врача было очень уютно!
Ангелина 25 Травень 2024
Чудова клініка! Чудовий персонал! По-перше, задоволена самою консультацією. По-друге, дуже доброзичливий персонал: запропонували чай, поки сиділа у холі, видали пароль від Wi-Fi. Зручне місце розташування. Хоча це та клініка, що навіть вона знаходиться далеко, їхати туди все одно варто.
Олександра 20 Травень 2024
У клініці пропонують каву, чай.
Юлія 15 Травень 2024
Затримка прийому вийшла на десять хвилин, але це не страшно. В іншому все було чудово!
Олена 14 Травень 2024
Была, очень вдумчивая встреча. Я получила полезную информацию.
Анна 13 Травень 2024
Клініка чиста, хороший сервіс, я не чекала і одразу потрапила на прийом. Загалом дана клініка набагато краща, ніж багато хто, до яких я зверталася.
Анастасія 13 Травень 2024
Дуже задоволена тим, що обрала клініку Ренесанс Київ для своїх потреб у психологічній допомозі. Вони мають все, що потрібно: кваліфіковані фахівці, різноманітні послуги та турбота про клієнтів. Це місце, де я почуваюся в безпеці та отримую реальні результати
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі