Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС - КИЇВ"

Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС - КИЇВ"

Клініка
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія Реабілітологія Денний стаціонар ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний комплекс наркології і психіатрії «РЕНЕСАНС - КИЇВ» надає екстрену допомогу в Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагає людям, які потрапили в складну життєву ситуацію, позбутися від вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак.
access_time_filled пн - нд : 7:00 - 24:00
вул. Озерна, 3на карті
Дарницький м.Славутич м.Осокорки м.Харківська м.Позняки
Рейтинг клініки розраховується на основі

До послуг пацієнтів клініки діє відділення інтенсивної терапії, а також наркологічно-відновне відділення.

Комплексні програми наркологічного центру спрямовані на відновлення, амбулаторне лікування. З пацієнтами працюють провідні фахівці в цій галузі. Вони можуть розраховувати на повну конфіденційність при лікуванні.

У відновлювальному центрі ведеться практика за такими напрямками:

• лікування алкогольної та наркотичної залежності;
  • виведення з запою;
  • лікування абстинентних станів;
  • виїзд лікаря додому;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії і інших психопатичних розладів;
  • психози, тривожно-депресивні розлади;
  • противорецидивная терапія (установка блокатора, кодування за методом Довженка).

При виборі методик колектив центру враховує різні чинники, в тому числі специфіку захворювання, стадію розвитку хвороби і ускладнення, вік, емоційний стан, характер пацієнта, а також ступінь готовності боротьби зі залежністю.

Перевірені відгуки про клініку
Сергій 29 Листопад 2022
Никаких претензий к клинике, все очень хорошо. Все очень устроило, спасибо. Хорошие положительные отзывы, сервис хороший. Доктор Ченцова - хорошая, все объяснила, никаких вопросов. Очень хороший персонал. Очень чистая клиника.
Карина 27 Листопад 2022
Ребята хорошие, все рассказали. Все по графику
Татьяна 19 Листопад 2022
Приятная клиника и персонал.
Катерина 15 Листопад 2022
Все на высшем уровне, мне все очень понравилось.
Наталия 14 Листопад 2022
В клинике чисто и уютно.
Філії мережі
Все клініки