Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС - КИЇВ"

Відгуки про клініку Багатопрофільний комплекс наркології та психіатрії "РЕНЕСАНС - КИЇВ"

Клініка
add_box Наркологія Психіатрія Психологія Психотерапія Реабілітологія Денний стаціонар ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний комплекс наркології і психіатрії «РЕНЕСАНС - КИЇВ» надає екстрену допомогу в Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагає людям, які потрапили в складну життєву ситуацію, позбутися від вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак.
access_time_filled пн - нд : 7:00 - 24:00
вул. Озерна, 3на карті
Дарницький м.Славутич м.Осокорки м.Харківська м.Позняки
2093
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
1912 відгуків
Анна 10 Вересень 2024
Приємна, затишна обставина.
Євгенія 31 Липень 2024
Тут я нашел истинное понимание и поддержку. Результаты консультаций превзошли мои ожидания.
Олена 31 Липень 2024
Мені все дуже сподобалося, обслуговування якісне, швидко та професійно
Анастасія 30 Липень 2024
Індивідуальні консультації, які я отримала тут, допомогли мені краще зрозуміти себе та свої емоції. Чудове місце!
Віталій 30 Липень 2024
Клініка психотерапії Ренесанс Київ – місце, де я отримав необхідні інструменти для вирішення своїх проблем. Вдячен за допомогу!
Ольга 29 Липень 2024
Рівень професіоналізму у цій клініці на висоті. Індивідуальні консультації допомогли мені подолати труднощі
Оксана 29 Липень 2024
Всё было хорошо. Быстро взяли, быстро дали результат. Не пришлось долго ждать
Марія 27 Липень 2024
Все було чудово. Я хотіла б відзначити приємне ставлення, дуже чиста клініка, все чистенько, акуратно. Це не маловажно, комфортно
Єлизавета 25 Липень 2024
Очень хорошая клиника. Потребляют все санитарные нормы. Угощают чаем/кофе. Персонал приветливый.
Антоніна 24 Липень 2024
Было комфортно и спокойно.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі