Киев
Врач онлайн
Многопрофильный комплекс психиатрии и наркологии «РЕНЕССАНС - КИЕВ»

Многопрофильный комплекс психиатрии и наркологии «РЕНЕССАНС - КИЕВ»

1785отзывов
add_box Наркология Психиатрия Психология Психотерапия Реабилитология Дневной стационар ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Многопрофильный комплекс наркологии и психиатрии «РЕНЕССАНС - КИЕВ» оказывает экстренную помощь в Киеве зависимым от алкоголя и наркотиков, помогает людям, попавшим в сложную жизненную ситуацию, избавиться от узкого спектра зависимостей, сопутствующих психических расстройств, посттравматического стресса, депрессивного состояния, панических атак.
access_time_filled пн - вс : 7:00 - 24:00
ул. Озерная, 3на карте
Дарницкий м.Славутич м.Осокорки м.Харьковская м.Позняки

До послуг пацієнтів клініки діє відділення інтенсивної терапії, а також наркологічно-відновне відділення.

Комплексні програми наркологічного центру спрямовані на відновлення, амбулаторне лікування. З пацієнтами працюють провідні фахівці в цій галузі. Вони можуть розраховувати на повну конфіденційність при лікуванні.

У відновлювальному центрі ведеться практика за такими напрямками:

• лікування алкогольної та наркотичної залежності;
  • виведення з запою;
  • лікування абстинентних станів;
  • виїзд лікаря додому;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії і інших психопатичних розладів;
  • психози, тривожно-депресивні розлади;
  • противорецидивная терапія (установка блокатора, кодування за методом Довженка).

При виборі методик колектив центру враховує різні чинники, в тому числі специфіку захворювання, стадію розвитку хвороби і ускладнення, вік, емоційний стан, характер пацієнта, а також ступінь готовності боротьби зі залежністю.

Уся інформація взята та погоджена з представниками https://www.rs-clinic.com.ua/uk/

Єлизавета 10 Апрель 2024
Було досить комфортно перебувати у цьому центрі. Пройшло усе добре.
Максим 02 Апрель 2024
Все було дуже прекрасно у цій клініці. Мені дуже все подобалося, все пройшло добре та на дуже високому рівні, немає абсолютно ніяких зауважень до цієї клініки. Клініка просто перевищила всі мої очікування.
Євген 11 Март 2024
Клініка класна, дуже привітний персонал, комфортна атмосфера, зауважень не було
Катерина 09 Март 2024
Клініка чудова, персонал уважний, все було добре
Аліса 06 Март 2024
Візитом залишилась задоволеною.