Многопрофильный комплекс психиатрии и наркологии «РЕНЕССАНС - КИЕВ»

Многопрофильный комплекс психиатрии и наркологии «РЕНЕССАНС - КИЕВ»

Клиника
add_box Наркология Психиатрия Психология Психотерапия Реабилитология Дневной стационар ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Многопрофильный комплекс наркологии и психиатрии «РЕНЕССАНС - КИЕВ» оказывает экстренную помощь в Киеве зависимым от алкоголя и наркотиков, помогает людям, попавшим в сложную жизненную ситуацию, избавиться от узкого спектра зависимостей, сопутствующих психических расстройств, посттравматического стресса, депрессивного состояния, панических атак.
access_time_filled пн - вс : 7:00 - 24:00
ул. Озерная, 3на карте
Дарницкий м.Славутич м.Осокорки м.Харьковская м.Позняки
2016

До послуг пацієнтів клініки діє відділення інтенсивної терапії, а також наркологічно-відновне відділення.

Комплексні програми наркологічного центру спрямовані на відновлення, амбулаторне лікування. З пацієнтами працюють провідні фахівці в цій галузі. Вони можуть розраховувати на повну конфіденційність при лікуванні.

У відновлювальному центрі ведеться практика за такими напрямками:

• лікування алкогольної та наркотичної залежності;
  • виведення з запою;
  • лікування абстинентних станів;
  • виїзд лікаря додому;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії і інших психопатичних розладів;
  • психози, тривожно-депресивні розлади;
  • противорецидивная терапія (установка блокатора, кодування за методом Довженка).

При виборі методик колектив центру враховує різні чинники, в тому числі специфіку захворювання, стадію розвитку хвороби і ускладнення, вік, емоційний стан, характер пацієнта, а також ступінь готовності боротьби зі залежністю.

Уся інформація взята та погоджена з представниками https://www.rs-clinic.com.ua/uk/

Юлія 22 Июль 2024
Клініка супер, персонал ввічливий, зауважень не було
Валентина 25 Июнь 2024
Клініка комфортна, відповідає очікуванням
Ганна 22 Июнь 2024
Психіатр Безух Тетяна Андріївна мені сподобалась - зв'язалась для онлайн консультації вчасно, я залишилась задоволеною - була дуже приємною у спілкуванні й навіть дала зворотний зв'язок, тому залишилась задоволеною й буду її рекомендувати.
Олег 31 Май 2024
Такое прекрасное место, где я нашел уверенность и понимание. Рекомендую всем, кто ищет помощь!
Єлизавета 31 Май 2024
Мені сподобалося обслуговування. Хороші та приємні лікарі. Все на найвищому рівні.
Филиалы сети
Все клиники