Многопрофильный комплекс психиатрии и наркологии «РЕНЕССАНС - КИЕВ»

Многопрофильный комплекс психиатрии и наркологии «РЕНЕССАНС - КИЕВ»

Клиника
add_box Наркология Психиатрия Психология Психотерапия Реабилитология Дневной стационар ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Многопрофильный комплекс наркологии и психиатрии «РЕНЕССАНС - КИЕВ» оказывает экстренную помощь в Киеве зависимым от алкоголя и наркотиков, помогает людям, попавшим в сложную жизненную ситуацию, избавиться от узкого спектра зависимостей, сопутствующих психических расстройств, посттравматического стресса, депрессивного состояния, панических атак.
access_time_filled пн - вс : 7:00 - 24:00
ул. Озерная, 3на карте
Дарницкий м.Славутич м.Осокорки м.Харьковская м.Позняки
2093

До послуг пацієнтів клініки діє відділення інтенсивної терапії, а також наркологічно-відновне відділення.

Комплексні програми наркологічного центру спрямовані на відновлення, амбулаторне лікування. З пацієнтами працюють провідні фахівці в цій галузі. Вони можуть розраховувати на повну конфіденційність при лікуванні.

У відновлювальному центрі ведеться практика за такими напрямками:

• лікування алкогольної та наркотичної залежності;
  • виведення з запою;
  • лікування абстинентних станів;
  • виїзд лікаря додому;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії і інших психопатичних розладів;
  • психози, тривожно-депресивні розлади;
  • противорецидивная терапія (установка блокатора, кодування за методом Довженка).

При виборі методик колектив центру враховує різні чинники, в тому числі специфіку захворювання, стадію розвитку хвороби і ускладнення, вік, емоційний стан, характер пацієнта, а також ступінь готовності боротьби зі залежністю.

Уся інформація взята та погоджена з представниками https://www.rs-clinic.com.ua/uk/

Анна 10 Сентябрь 2024
Приємна, затишна обставина.
Євгенія 31 Июль 2024
Тут я нашел истинное понимание и поддержку. Результаты консультаций превзошли мои ожидания.
Олена 31 Июль 2024
Мені все дуже сподобалося, обслуговування якісне, швидко та професійно
Анастасія 30 Июль 2024
Індивідуальні консультації, які я отримала тут, допомогли мені краще зрозуміти себе та свої емоції. Чудове місце!
Віталій 30 Июль 2024
Клініка психотерапії Ренесанс Київ – місце, де я отримав необхідні інструменти для вирішення своїх проблем. Вдячен за допомогу!
Филиалы сети
Все клиники