Многопрофильный комплекс психиатрии и наркологии «РЕНЕССАНС - КИЕВ»

Многопрофильный комплекс психиатрии и наркологии «РЕНЕССАНС - КИЕВ»

add_box Наркология Психиатрия Психология Психотерапия Реабилитология Дневной стационар ... еще
Парковка Детская комната Оплата карточкой Wi-Fi зона
Многопрофильный комплекс наркологии и психиатрии «РЕНЕССАНС - КИЕВ» оказывает экстренную помощь в Киеве зависимым от алкоголя и наркотиков, помогает людям, попавшим в сложную жизненную ситуацию, избавиться от узкого спектра зависимостей, сопутствующих психических расстройств, посттравматического стресса, депрессивного состояния, панических атак.
access_time_filled пн - вс : 7:00 - 24:00
ул. Озерная, 3на карте
Дарницкий м.Славутич м.Осокорки м.Харьковская м.Позняки

До послуг пацієнтів клініки діє відділення інтенсивної терапії, а також наркологічно-відновне відділення.

Комплексні програми наркологічного центру спрямовані на відновлення, амбулаторне лікування. З пацієнтами працюють провідні фахівці в цій галузі. Вони можуть розраховувати на повну конфіденційність при лікуванні.

У відновлювальному центрі ведеться практика за такими напрямками:

• лікування алкогольної та наркотичної залежності;
  • виведення з запою;
  • лікування абстинентних станів;
  • виїзд лікаря додому;
  • лікування біполярного розладу особистості, шизофренії і інших психопатичних розладів;
  • психози, тривожно-депресивні розлади;
  • противорецидивная терапія (установка блокатора, кодування за методом Довженка).

При виборі методик колектив центру враховує різні чинники, в тому числі специфіку захворювання, стадію розвитку хвороби і ускладнення, вік, емоційний стан, характер пацієнта, а також ступінь готовності боротьби зі залежністю.

Сергій 29 Ноябрь 2022
Никаких претензий к клинике, все очень хорошо. Все очень устроило, спасибо. Хорошие положительные отзывы, сервис хороший. Доктор Ченцова - хорошая, все объяснила, никаких вопросов. Очень хороший персонал. Очень чистая клиника.
Карина 27 Ноябрь 2022
Ребята хорошие, все рассказали. Все по графику
Татьяна 19 Ноябрь 2022
Приятная клиника и персонал.
Катерина 15 Ноябрь 2022
Все на высшем уровне, мне все очень понравилось.
Наталия 14 Ноябрь 2022
В клинике чисто и уютно.
Филиалы сети
Все клиники