Лікар Психолог, Психотерапевт, Психосоматолог Павловська  Владислава  Євгенівна на Doc.ua

Відгуки про Павловська Владислава Євгенівна

Лікар психолог-психотерапевт. Здійснює лікування депресивних станів, панічних атак. Допомагає пережити розлучення, зраду, втрату близької людини. Допомагає при сімейній тиранії, у подоланні страху завести дитину та психологічний супровід вагітних, у подоланні кризи середнього віку. Допомагає впоратися зі станами депресії, тривожними розладами, невротичними реакціями, конфліктами в сім'ї та соціумі. Фахівець із психологічного супроводу в ситуації життєвої кризи (розлучення, смерть близького, тяжка хвороба тощо)

Перевірені відгуки про лікаря 29 відгуків

Анастасія 16 Квітень 2024
Приємна лікарка, приємна онлайн консультація. Лікарка входить у положення, все пройшло супер, я залишилась задоволеною, бо отримала бажане.
Валерія 05 Квітень 2024
Хороший спеціаліст, допоміг мені розібратися з моїм запитом. До лікаря звертаюся вже не перший раз, тому, я вважаю, що це і є показником компетентності лікаря
Яків 02 Квітень 2024
Я задоволений онлайн консультацією з лікарем, завдання від лікаря допомогли
Катерина 30 Березень 2024
З лікарем було комфортно спілкуватися, планую з лікарем працювати далі
Діана 24 Лютий 2024
Онлайн консультацією залишилася задоволена, комфортно, отримала відповіді на всі свої запитання, дякую.
Тетяна 24 Лютий 2024
Все пройшло нормально, отримала відповіді на запитання, які мене хвилювали, дякую.
Євген 15 Лютий 2024
Онлайн консультацією задоволений, зручний формат, комфортно, дякую.
Оксана 19 Січень 2024
Хороший лікар, онлайн консультація сподобалася
Владислава 10 Липень 2023
Консультацией осталась очень довольна. Павловская В. Е. отличный специалист на своём месте. Очень внимательно выслушала, вникла в суть проблемы, дала полезные рекомендации. Самые наилучшие пожелания, очень рекомендую как хорошего, грамотного специалиста.
Віктор 07 Липень 2023
Владислава Евгеньевна. приветливая, выслушала и помогла. Все понравилось на онлайн сессии.
1 2 3