Лікар Психолог, Психотерапевт Кривошликова Тетяна Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Кривошликова Тетяна Вікторівна

Консультація від2500 грн
Тетяна Вікторівна - практичний психолог, гештальт-терапевт, тілесний терапевт (в рамках бодінамікі). Спеціалізується на лікуванні психологічних розладів (в т. Ч. Сексуального характеру), криз, травм, вирішенні проблем з самооцінкою, прийняттям себе та ін. Проводить індивідуальну, групову терапію, консультування сімей, пар. Веде тренінги, семінари, лекції.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 130 відгуків

Антон 06 Червень 2024
Все було дуже добре, лікарка сподобалася, отримав гарну консультацію. Дякую!
Дарина 12 Лютий 2024
Дуже сподобався спеціаліст. Буду надалі звертатися до неї.
Ситуацію виправлено
Виктория 20 Вересень 2023
Була не консультація, а задарма витрачені час та гроші, тому що вона, окрім того, що запитувала: "а що ви від мене хочете?" більше нічого іншого не питала. Ми кажемо: у нас така ситуація, очікуємо якоїсь поради що нам далі робити. А у відповідь все теж саме: "А що ви від мене хочете?! Я не знаю що вам робити, домовляйтесь між собою". Як на мене, це не робота спеціаліста.
Кривошликова Тетяна Вікторівна 03 Жовтень 2023
Дякую Вам за відгук. Та було б дуже корисно та терапевтично, якщо б Ви свої думки та почуття розмістили одразу в кабінеті, в контакті. З приводу моїх питань до Вас- якщо згадаєте, то їх було багато. Нажаль Ви запам'ятали лише одне. Як на мене, то спеціаліст дає рекомендації, а не поради. Рекомендації та своє бачення в кінці я сказала. Мабуть вони та я, як спеціаліст Вам не підійшли. Так буває. Тому гроші повертаю та бажаю Вам знайти свого фахівця.
Ілона 09 Вересень 2023
Юрий 13 Липень 2023