Гід здоров'ям

Блог Новини DOC.UA Лікарям Гід здоров'ям Поради лікаря Що робити, якщо...
Постійні фізичні навантаження, неправильна постава та малорухливий спосіб життя призводять до руйнування хрящової тканини та виникнення захворювань. Щоб запобігти їх розвитку та підтримати здоров'я суглобів, лікарі рекомендують приймати хондропротектори.
Хоча повністю позбутися шрамів постакне не вийде, існує кілька способів освітлити або зменшити їх видимість.
Чи можна робити МРТ з зубними імплантами? А з кардіостимулятором? Як щодо татуювань? Лікарі діагностичного центру «М-плюс» розповідають про правила безпеки під час процедури.
Ви колись відчували головний чи м'язовий біль на зміну погоди? Відчували підвищену втому напередодні дощу чи перепади артеріального тиску під час сильної спеки? Можливо, у вас метеозалежність.
Позаматкова вагітність виникає, коли ембріон прикріплюється поза маткою, найчастіше у фаллопієвій трубі. Цей стан є небезпечним і може призвести до серйозних ускладнень, включаючи внутрішню кровотечу і навіть смерть. У статті ми обговоримо симптоми, ризики та методи лікування позаматкової вагітності.
Якщо у вас присутні один або декілька з цих симптомів, терміново зверніться до судинного хірурга. Ускладнення можуть бути життєво небезпечними!
Втомилися від спекотної погоди? Ось 15 продуктів, які допоможуть зберегти прохолоду цього літа.
Поради, які допоможуть зберегти здоров'я очей та уникнути неприємних симптомів.
Що робити, якщо болять м'язи після тренування? Зібрали перевірені поради.
Повертаєтеся додому, щоб двічі перевірити, чи вимкнена праска, плита та чи закриті вхідні двері? Турбуєтеся про недостатньо вимиті руки? Помічали за собою неприємні, а часом і жорстокі думки, з якими важко впоратися? Можливо, ви страждаєте від обсесивно-компульсивного розладу (ОКР).
Показати ще 10 статейautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right