Сторінка 17: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Олексіїнко Олена Іванівна на Doc.ua
Кардіолог здійснює електрокардіографію, моніторування ЕКГ і холтерівське моніторування артеріального тиску. Займається лікуванням аритмії, стенокардії, серцевої недостатності, ішемічної хвороби серця. Лікар також консультує спортсменів по частині граничних фізичних навантажень
Лікар Кардіолог Онопрієнко Віра Вікторівна на Doc.ua
Коло професійних інтересів даного фахівця зосереджено в області діагностики і лікування широкого спектру захворювань серцево-судинної системи за допомогою безлічі різних методик і маніпуляцій.
Лікар Кардіолог, Терапевт Кудла Ірина Леонідівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Кваліфікований кардіолог з навичками спеціальних діагностичних досліджень серцево-судинної системи, призначає лікування при складній, хронічній, поєднаній патології серця і судин. Має великий клінічний досвід в терапії ішемічної хвороби серця, набутих вад серця, кардіоміопатій різної етіології, порушень ритму, провідності і ін. Відповідально ставиться до кожного випадку захворювання, дає рекомендації з відновлювального періоду після медикаментозної терапі
Лікар Кардіолог, Реабілітолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Назарко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Консультант-реабілітолог Наталія Миколаївна займається оцінкою стану фізичного здоров'я пацієнта, становить і коригує індивідуальні програми вправ, сеансів фізичної реабілітації після спортивних травм, інсультів, інфарктів, переломів. Лікар використовує в практиці кінезіотейпування і лікувальний масаж. Є членом Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України.
Лікар Кардіолог Сахно Віта Віталіївна на Doc.ua
Доктор Сахно В.В. займається веденням пацієнтів з різними по виразності порушеннями серцевої функції і функції коронарних судин всілякої етіології. Віта Віталіївна здійснює терапію гіпертензії, недостатності функції серця, кардитів, аритмій і т.д.
Лікар Анестезіолог, Кардіолог, Нарколог Гончаровський Микола Якович на Doc.ua
Лікар з колосальним досвідом роботи, допомагає позбутися від алкогольної залежності і проводить обрив запою в умовах клініки або з виїздом на будинок до пацієнта. Виконує кодування алкоголізму, внутрішньовенне введення препарату «Торпедо», лікування «дисульфіраму», володіє техніками суггестивной терапії. Також має спеціалізацію в області кардіології та анестезіології
Лікар Кардіолог, Рефлексотерапевт, Терапевт Назаренко Володимир Іванович на Doc.ua
Заслужений лікар України, кваліфікований лікар-терапевт, автор публікацій в медичних журналах, учасник тренінгів та конференцій Товариства терапевтів України, займається діагностикою та ефективним лікуванням всього спектра загальнотерапевтичних патологій.
Лікар Кардіолог, Терапевт Сімагіна Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології та терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, ГРВІ, бронхіт, ангіна. Постійно удосконалює рівень своєї кваліфікації за допомогою навчальних заходів
Лікар Кардіолог, Терапевт Толочко Тетяна Станіславівна на Doc.ua
Лікар кардіолог-терапевт вищої категорії. Тетяна Станіславівна систематично бере участь в міжнародних конгресах, форумах. Автор 10 наукових робіт.
Лікар Кардіолог Волошина  Оксана Вікторівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області кардіології з великим досвідом роботи. У професійні інтереси даного лікаря входить діагностика серцево-судинних захворювань, таких як серцева недостатність, ішемічна хвороба серця та ін. Також варто відзначити, що Оксана Вікторівна також є автором понад 10-ти наукових робіт, включаючи різні статті та тези.