Сторінка 14: Кардіологи в Києві

Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Бобровська Ольга Олександрівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог та терапевт з 25-річним досвідом. Вона має вищу освіту в Національному медичному університеті ім. Богомольця та інтернатуру в Інституті кардіології. Її практика включає зняття та аналіз електрокардіограм, добовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску, проведення проб з дозованим фізичним навантаженням та консультацію. Член Асоціації кардіологів України та Асоціації аритмологів України. Вона лікує ішемічну хворобу серця, артеріальні гіпертензії, порушення сердцевого ритму, кардіоміопатію та застудні захворювання
Лікар Кардіолог, Терапевт Жаданова Оксана Миколаївна на Doc.ua
Оксана Миколаївна лікує захворювання, що виникають в кардіології і терапії. Лікар веде консультації, визначає оптимальну схему лікування, а також проводить деякі діагностичні процедури: електрокардіографію, добове моніторування ЕКГ і артеріального тиску і моніторування по Холтеру.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Кравченко Світлана Георгіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується в таких напрямках, як: кардіологія, сімейна медицина, і функціональна діагностика. Веде прийом дорослих і дітей у віці від 3-х років, проводить консультативний прийом кардіологічних пацієнтів, ЕКГ діагностику дорослих і дітей, консультує з питань вакцинації і т. д.
Лікар Кардіолог Ганул Олена Валентинівна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням і діагностикою захворювань серця. Олена Валентинівна допомагає пацієнтам з гіпертонічною, ішемічною хворобою, артеріальною гіпертензією, серцевою недостатністю, кардіоміопатією і т.д.
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Шклянка Інга Володимирівна на Doc.ua
Лікар кардіолог першої категорії Шклянка Інга Володимирівна, лікує пороки серця, кардіоміопатії різного генезу, ішемічну хворобу серця, симптоматичну і есенційну артеріальну гіпертензію, порушення ритму. Електрокардіограма, ехокардіографія, холтерівське моніторування ЕКГ і АТ - методики в кардіодіагностиці, які виконує даний фахівець.
Лікар Кардіолог, Ревматолог, Кардіоревматолог Кухта Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіоревматології. Займається лікуванням таких захворювань, як: кардит, ювенільний ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, системна склеродермія, дерматоміозит, ревматична лихоманка, реактивні артрити, хронічна ревматична хвороба, кардіоміопатії, васкуліти, артеріальна гіпертензія, гіпотензія, вегетативні дисфункції
Лікар Кардіолог, Ревматолог Єременко Світлана Миколаївна на Doc.ua
Світлана Миколаївна проводить діагностику і лікування захворювань серця у дітей, підлітків, лікує такі захворювання як, вегетативна дисфункція, вроджені вади серця, порушення ритму серця, геморагічний васкуліт і т.д.
Лікар Кардіолог Запорожець Олег Борисович на Doc.ua
Завдяки своєму тривалому досвіду клінічної практики Олег Борисович ефективно діагностує порушення роботи серця на початкових стадіях їх розвитку, проводить результативну терапію гострих і хронічних захворювань, реабілітацію в постінфарктний період і ін.
Лікар Кардіолог, Пульмонолог, Терапевт Вихрова Євгенія Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст з терапевтичного, кардіологічного, пульмонологічного профілю. Професійні інтереси - лікування неускладнених форм хвороб, що мають інфекційну, запальну природу.
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець, Лікар функціональної діагностики Бризгалов Олексій Юрійович на Doc.ua
Бризгалов А.Ю. спеціалізується на високоточній діагностиці серця і судин за допомогою УЗД і доплерографії. Так, доктор проводить ЕхоКГ, доплер вен і артерій кінцівок, а також УЗД органів травної системи і ін.