Сторінка 14: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Пророченко Ірина В'ячеславівна на Doc.ua
Проведення функціональної діагностики (електрокардіографії, добового моніторування артеріального тиску, реоенцефалографії, реовазографії). Спеціалізація на терапії ішемічної хвороби серця, стенокардії, гіпертонії, атеросклерозу, вегетосудинної дистонії. Лікування хворих після перенесених інфарктів, аортокоронарного шунтування, стентування. Можливий прийом хворих в суботу
Лікар Пульмонолог, Кардіолог, Фтизіатр Вороніна Валерія Іванівна на Doc.ua
Валерія Іванівна — пульмонолог, кардіолог, фтизіатр, член-кореспондент УАН, асистент кафедри внутрішньої терапії з курсом фтизіатрії Української медичної стоматологічної академії. Займається лікуванням хронічного обструктивного захворювання легень, бронхіальної астми, пневмонії, бронхіту та ін.
Лікар Кардіолог, Терапевт, Лікар функціональної діагностики Марчук Олена Володимирівна на Doc.ua
Кардіолог, терапевт, проводить ЕХО-кардіографію, велоергометрію, ЕКГ, а також лікування захворювань кардіологічного, гастроентерологічного та пульмонологічного напрямків. Має вищу категорію.
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Лікар Кардіолог Зотов Сергій Юрійович на Doc.ua
Зотов Сергій Юрійович
Доктор Зотов протягом багатьох років допомагає пацієнтам з кардіопатологією позбутися проблем в роботі серця і судин, так фахівець проводить всебічну терапію гіпертонії, ішемії, аритмії. Авторству доктора Зотова належить понад 60 наукових робіт, присвячених проблематиці кардіології, і один винахід.
Серце і судини, кардіологічна клініка
повторная консультация (до 30 дней после первичной консультации) — 350 грн.
ул. Жилянская, 69/71на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Кардіолог Коцюбинська Ірина Володимирівна на Doc.ua
21рік досвіду
Один з провідних фахівців у сфері дитячої кардіоревматології. Проводить функціональну діагностику дитячого організму, займається лікуванням вроджених і набутих вад серця, ревматологічних захворювань і т. д.
Лікар Терапевт, Кардіолог, Сімейний лікар Мірошниченко Юлія Миколаївна на Doc.ua
Спеціаліст в області терапії. До кола професійних інтересів Юлії Миколаївни входить проведення різних заходів, таких як консультації щодо здорового способу життя, ведення медичної документації пацієнтів, а також діагностика і лікування захворювань різної етіології
Лікар Кардіолог Грушевський Федір Дзержинальдович на Doc.ua
Заслужений лікар України, один з десяти кращих кардіологів України 2007 і 2010 рр., лауреат урядових нагород. Спеціалізація доктора - всебічна терапія пацієнтів з кардіопатологією, патологією неврологічного та терапевтичного профілів
Лікар Алерголог, Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог Поярков Сергій Олександрович на Doc.ua
Сергій Олександрович займається супроводом пацієнтів з загальнотерапевтичною, кардіо- та гастроентерологічною патологією, також фахівець веде прийом пацієнтів алергологічного профілю, здійснює широкий спектр діагностики в кардіології.
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Кардіолог, Сімейний лікар Акопян Надія Олександрівна на Doc.ua
Надія Олександрівна - головний спеціаліст в області кардіології, діагностики та лікування травної системи. Спеціалізується на лікуванні захворювань кардіологічного і терапевтичного профілю. Проводить терапію порушень роботи серця на початкових стадіях розвитку, діагностику, терапію патологій травної системи.
Лікар Кардіолог Горобець Інна Михайлівна на Doc.ua
Сфера діяльності Інни Михайлівни спрямована на проведення профілактичних заходів щодо кардіопатологій серед населення, ведення та корекція стану хворих з АГ, ішемією тканин серця, нейроциркуляторною дистонією і іншими патологіями. Інна Михайлівна безліч разів підвищувала свою кваліфікацію на кардіологічних конгресах, неодноразово купіровала клінічні дослідження ліків
Добробут на Мішуги
вул. Мишуги, 12на карті