Докос Медікал

Докос Медікал

Клініка
add_box Гінекологія Кардіологія Офтальмологія УЗ-діагностика Сімейна медицина Спортивна медицина ... ще
Медичний центр Докос Медікал Медичний центр експертного рівня, клінічна база НМУ, який надає послуги висококваліфікованих фахівців з лікування внутрішніх хвороб, кардіології, ультразвукової діагностики, спортивній медицині, функціональної діагностики, гінекологічному консультуванні і т.д
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Попудренко, 52на карті
Деснянський м.Чернігівська

Клініка знаходиться в Києві на лівому березі в 250 м від метро Чернігівська, на першому поверсі офісної будівлі з окремим входом, за адресою вул. Попудренка, 52. Зручне місце розташування, власна парковка, привітний персонал і затишна обстановка клініки створюють додатковий позитивний настрій. Унікальний лікарський склад клініки, лікарі вищої кваліфікаційної категорії та кандидати медичних наук, орієнтовані на вирішення складних діагностичних і клінічних ситуацій в області внутрішньої медицини, кардіології, спортивній медицині, акушерстві та гінекології, пренатальної діагностики. Фахівці клініки активно використовують сучасні можливості телемедицини: скайп-конференції пацієнтів, «друга думка» в складних клінічних ситуаціях і віддалене опис результатів кардіологічних обстежень, холтерівське моніторування для постановки остаточного діагнозу і корекції лікування - це лише незначна частина можливостей.

На УЗД-апаратах експертного рівня фахівці клініки проводять дослідження серця, судин, органів черевної ділянки і заочеревинного простору, м'яких тканин, транвагінальное і трансабдоминальное гінекологічне обстеження, а також скринінг вагітності у всіх триместрах. Для зручності майбутньої мами обладнаний додатковий монітор для спостереження за малюком. Крім консультативного висновку, результати УЗД-дослідження надаються пацієнту у вигляді DICOM-файлів на носії. Для кожного пацієнта формується персональний веб-архів документів.

Устаткування, яке використовується в Докос медикал:

• УЗД-апарат експерт рівня «General Electric Vivid 7 Dimension»
  • УЗД-апарат експерт рівня Voluson (General Electric)
  • Електрокардіограф «Юкард 100» Стрес-система «Ergotest»
  • Холтерівська система «Diacard II»
  • Кольпоскоп

Для забезпечення безпеки пацієнтів під час проведення стрес-тестування, клініка повністю укомплектована медикаментами та приладами швидкої допомоги, а співробітники пройшли курси проведення серцево-легеневої реанімації.

Оснащення кабінету гінекологічного прийому мимоволі нагадує космічний корабель. Коректність і високий рівень лікарів-гінекологів дозволить знизити напругу і скутість пацієнток, а також максимально швидко і в повному обсязі вирішити гінекологічні проблеми. Гінеколог дитячого та підліткового віку тактовно познайомить дівчинку з особливостями гінекологічного прийому і пояснить необхідність планових оглядів у лікаря-гінеколога.

Також в клініці «Докос» надають послуги вакцинопрофілактики для дорослих і дітей.

У клініці не використовуються препарати, методи діагностики і лікування з недоведеною ефективністю.

Клініка «Докос» в партнерстві з лабораторією «Діла» проводить широкий спектр лабораторних досліджень, серед яких: бактеріологічні дослідження, гормональні дослідження, діагностика на алергени, пренатальна діагностика та ін.

Ярослав 12 Березень 2024
Все сподобалося у клініці, все було нормально.
Ірина 08 Березень 2024
 Все чудово пройшло, дуже подобається клініка і надалі  буду обслідуватися саме в цій клініці.
Володимир 09 Січень 2024
Дуже чудово було. Тепло, чисто, красиво, гарно, привітні люди у клініці.
Владислав 30 Листопад 2023
Все пройшло добре.
Антонина 06 Жовтень 2023
Були на консультації у Шверської Валентини Володимирівни, візитом залишились дуже задоволені.