Сторінка 15: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Дорошенко Лариса Романівна на Doc.ua
Лікар більше 20 років займається лікуванням і діагностикою захворювань серця. Лариса Романівна допомагає пацієнтам з інфарктами, гіпертонічної та ішемічної хвороби тощо. Вона застосовує такі процедури, як холтерівське моніторування, електрокардіографія, функціональні навантажувальні проби.
Лікар Кардіолог Тодорюк Людмила Андріївна на Doc.ua
Кардіолог вищої категорії, який займається лікуванням серцевої недостатності, порушень серцевого ритму, стенокардії, артеріальної гіпертензії, функціональних розладів, що виникають в серцево-судинній системі
Лікар Кардіолог Коваленко Валентина Іванівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з діагностики та лікування серцево-судинних захворювань: аритмія, атеросклероз, вади серця, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба, стенокардія, ревматизм, ревмокардит, серцева недостатність, інфаркт міокарда, інсульти.
Лікар Кардіолог Пламадялова Олена Миколаївна на Doc.ua
Лікар Пламадялова Е.Н. займається кваліфікованою терапією кардіопатологій, фахівець здійснює підбір найбільш підходящих препаратів для корекції гіпертензії, аритмогенних станів, проявів серцевої недостатності, порушень роботи клапанів і т.д.
Лікар Гомеопат, Кардіолог, Педіатр, Терапевт, Лікар нетрадиційної медицини Козловська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна спеціалізується на лікування дітей і дорослих із захворюваннями в хронічній або гострій формі виключно за допомогою гомеопатії і веде свою практику в якості сімейного лікаря. Завдяки великому досвіду роботи з новонародженими і грудними дітьми проводить консультації зі спостереження за розвитком малюків. Тетяна Володимирівна - автор 3 публікацій по темі гомеопатії, учасник багатьох міжнародних і вітчизняних форумів, з'їздів з класичної гомеопатії.
Лікар Кардіолог Перепека Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Ірина Анатоліївна - педіатр, провідний науковий співробітник, провідний спеціаліст. Заслужений лікар України. Проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, передопераційну підготовку кардіологічних пацієнтів, ведення післяопераційних пацієнтів. Займається великою консультативною роботою в областях України. Лікує вроджені та набуті захворювання серцево-судинної системи
Лікар Кардіолог Базелінський Володимир Миколайович на Doc.ua
Лікар-кардіолог вищої категорії. Володіє сучасними способами лікування захворювань серця і судин. Займається лікуванням серцевої недостатності, порушення серцевого ритму, гіпертонічної хвороби і т.д.
Лікар Кардіолог Терещенко  Наталія Михайлівна на Doc.ua
Спеціаліст з великим стажем роботи, в професійні інтереси якого входить діагностика і терапія широкого спектру захворювань в області кардіології. Також варто відзначити, що Наталія Михайлівна є членом різних асоціацій і бере активну участь у науковій діяльності (автор 5 наукових статей і власник 2 патентів).
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог, Кардіолог, УЗД-фахівець Богонос Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології, кардіології, дієтології, ультразвукової діагностики. Проводить консультативний прийом, огляд, УЗД-діагностику, електрокардіографію, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, серцева недостатність, ангіна, діабет та інші
Лікар Кардіолог, Терапевт Добрянський Євгеній Ярославович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Здійснює діагностику, лікування і ведення кардіологічної і терапевтичної патології, включаючи комплексні і комбіновані проблеми. Дотримується принципів доказової медицини, орієнтується на медичні стандарти Європи і США. Веде прийом російською, українською"&" та англійською мовами.