Сторінка 20: Кардіологи в Києві

Сьогодні, 27 Квітня
Лікар Кардіолог Циганкова Наталія Михайлівна на Doc.ua
Наталія Михайлівна - заслужений лікар України. Проводить консультування з питань проблем з серцево-судинною системою, лікує пацієнтів з патологіями в кардіології. У тому числі веде пацієнтів після перенесеного інфаркту міокарда, оперативних втручань, стентування, протезування клапанів серця
Лікар Кардіолог Безуглова Світлана Вікторівна на Doc.ua
Безуглова Світлана Вікторівна
Кардіолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи, визначає оптимальну схему лікування.
Лікар Кардіолог, Терапевт Шмигельська Антоніна Леонідівна на Doc.ua
Терапевт з кардіологічною спеціалізацією, займається комплексною діагностикою та лікуванням патології серцево-судинної системи у пацієнтів у віці від 14 років, супроводжує лікування в стаціонарі, надає невідкладну медичну допомогу.
Лікар Лікар нетрадиційної медицини, Педіатр, Терапевт, Гомеопат, Кардіолог Козловська Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Тетяна Володимирівна спеціалізується на лікування дітей і дорослих із захворюваннями в хронічній або гострій формі виключно за допомогою гомеопатії і веде свою практику в якості сімейного лікаря. Завдяки великому досвіду роботи з новонародженими і грудними дітьми проводить консультації зі спостереження за розвитком малюків. Тетяна Володимирівна - автор 3 публікацій по темі гомеопатії, учасник багатьох міжнародних і вітчизняних форумів, з'їздів з класичної гомеопатії.
Гомеопатія від Попових на Будівельників
вул. Будівельників, 30на карті
Дніпровськийм. Дарниця
Гомеопатія від Попових на Гарматній
вул. Гарматна, 21/30на карті
Солом'янськийм. Шулявська
Лікар Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог Симбирцева Ксенія Юріївна на Doc.ua
Симбирцева Ксенія Юріївна
Терапевт першої категорії, в професійну область інтересів якого входить лікування хвороб за такими профілями: терапевтичний, гастроентерологічний, пульмонологічний, нефрологічний, кардіологічний. Веде прийом англомовних пацієнтів.
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Терапевт, Пульмонолог, Кардіолог Назаренко Ксенія Володимирівна на Doc.ua
Лікар-терапевт, пульмонолог, кандидат медичних наук. Основні навички по спеціалізації: консультативний прийом пацієнтів, ЕКГ, тредміл-тест, велоергометрія, холтерівське моніторування ЕКГ, спірометрія
Лікар Кардіолог Перепека Ірина Анатоліївна на Doc.ua
Перепека Ірина Анатоліївна
Ірина Анатоліївна - педіатр, провідний науковий співробітник, провідний спеціаліст. Заслужений лікар України. Проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, передопераційну підготовку кардіологічних пацієнтів, ведення післяопераційних пацієнтів. Займається великою консультативною роботою в областях України. Лікує вроджені та набуті захворювання серцево-судинної системи
Харт Лайф Хоспітал
вул. Амосова, 6, 4 поверхна карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Терапевт, Кардіолог Попов Віктор Анатолійович на Doc.ua
Лікар Кардіолог Терещенко  Наталія Михайлівна на Doc.ua
21рік досвіду
Спеціаліст з великим стажем роботи, в професійні інтереси якого входить діагностика і терапія широкого спектру захворювань в області кардіології. Також варто відзначити, що Наталія Михайлівна є членом різних асоціацій і бере активну участь у науковій діяльності (автор 5 наукових статей і власник 2 патентів).
Кардіологічний центр Рехаб
ул. Народного Ополчения, 5на карті
Солом'янський
Лікар Терапевт, Кардіолог Єрошкін Юрій Михайлович на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар терапевт-кардіолог, спеціалізується на лікуванні хвороб в області терапії і кардіології. Проводить лікування та діагностику захворювань внутрішніх органів, дихальних шляхів, порушення кровообігу і серцево-судинної системи.