Сторінка 24: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог, Терапевт Володкіна Наталія Олексіївна на Doc.ua
Володкіна Наталія Олексіївна
Наталя Олексіївна має спеціалізацію з терапії, кардіології. Лікар Володкина проводить моніторування по Холтеру (добове), електрокардіографію, ультразвукове дослідження серця, його судин. В область професійних інтересів Володкіною Н. А. входить лікування хвороб, які вражають серцево--судинну систему.
Лікар Кардіолог Левчук Олена Василівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії. Проводить обстеження та надає спеціалізовану допомогу пацієнтам з гострою та хронічною патологією серцево-судинної системи. Бере участь в міжнародних клінічних дослідженнях по кардіології. Є автором 47 друкованих робіт, 1 монографії в співавторстві, 11 практичних рекомендацій, патенту «Спосіб телемоніторування ЕКГ»
Лікар Кардіолог Онопрієнко Віра Вікторівна на Doc.ua
Коло професійних інтересів даного фахівця зосереджено в області діагностики і лікування широкого спектру захворювань серцево-судинної системи за допомогою безлічі різних методик і маніпуляцій.
Into-Sana (Інто-Сана) на метро Лівобережна
вул. Р. Окіпної, 4Бна карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Кардіолог, Терапевт Кудла Ірина Леонідівна на Doc.ua
Кваліфікований кардіолог з навичками спеціальних діагностичних досліджень серцево-судинної системи, призначає лікування при складній, хронічній, поєднаній патології серця і судин. Має великий клінічний досвід в терапії ішемічної хвороби серця, набутих вад серця, кардіоміопатій різної етіології, порушень ритму, провідності і ін. Відповідально ставиться до кожного випадку захворювання, дає рекомендації з відновлювального періоду після медикаментозної терапі
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Моя Клініка на м. Осокорки
вул. Княжий Затон, 21на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Кардіолог Поярков Євгеній Сергійович на Doc.ua
Євген Сергійович займається лікуванням захворювань серцево-судинної системи, лікує хронічні і гострі захворювання серця, серцеву недостатність, проводить функціональну діагностику, невідкладну кардіохірургію і т. д.
Клініка для дітей та дорослих «Добробут» на Святошино
вул. Святошинська, 3 бна карті
Святошинськийм. Святошин
Добробут «Стаціонар» на проспекте Любомира Гузара
проспект Любомира Гузара 3, корпус 5на карті
Солом'янськийм. Святошин
Виклик додому
Лікар Кардіолог Мовчан Тетяна Олександрівна на Doc.ua
Тетяна Олександрівна - кардіолог першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні артеріальної гіпертензії, гострих і хронічних форм ішемічної хвороби серця, пароксизмальних і хронічних форм аритмій і ін. Активний учасник кардіологічних конференцій та щорічного кардіологічного конгресу
Лікар Кардіолог Гончарук Альона Олександрівна на Doc.ua
Спеціаліст в галузі кардіології, функціональної діагностики та терапії. Веде консультативний прийом та займається стаціонарним лікуванням пацієнтів кардіологічного профілю в тому числі в умовах реанімації та інтенсивної терапії. Має досвід роботи з критичними станами, пацієнтами з гострим інфарктом міокарда, аритміями, тромбоемболією легеневої артерії, гострою та хронічною серцевою недостатністю. Займається веденням пацієнтів з множинною супутньою патологією, ендокринними та метаболічними розладами. Проводить диференціальну діагностику захворювань терапевтичного та кардіологічного профілю.
Лікар Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Реабілітолог, Кардіолог Назарко Наталія Миколаївна на Doc.ua
Консультант-реабілітолог Наталія Миколаївна займається оцінкою стану фізичного здоров'я пацієнта, становить і коригує індивідуальні програми вправ, сеансів фізичної реабілітації після спортивних травм, інсультів, інфарктів, переломів. Лікар використовує в практиці кінезіотейпування і лікувальний масаж. Є членом Асоціації фахівців зі спортивної медицини та лікувальної фізкультури України.
Центр реабілітації хребта «NewSpine» на м. Позняки
вул. Олександра Мішуги, 6на карті
Дарницькийм. Позняки
Лікар Кардіолог Коваленко Вікторія Юріївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на кардіології. Веде консультативний прийом, огляд, первинну діагностику. Лікує такі захворювання і патології, як: ішемічна хвороба серця, стенокардія, серцева недостатність. Проводить ЕКГ, УЗД серця, холтерівське моніторування.
Лікар Педіатр, Кардіолог, Сімейний лікар Біловол Людмила Олександрівна на Doc.ua
Лікар широкого профілю веде прийом дорослих і дітей, встановлює діагноз захворювання, при необхідності призначає комплексне обстеження, консультації фахівців вузького профілю. Проводить терапію захворювань внутрішніх органів, патології серцево-судинної системи.