Сторінка 27: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Острась Олексій Віталійович на Doc.ua
Острась Олексій Віталійович
Лікар другої категорії
Лікар дитячий кардіолог веде амбулаторне спостереження і лікування дітей з вродженими та набутими вадами серця, патологією міокарда до і після оперативного втручання. Крім того, Олексій Віталійович виконує УЗД-діагностику порушень ритму серця, роботи судин у дорослих, дітей і плода
Лікар Кардіолог Поливач Вікторія Олегівна на Doc.ua
Вікторія Олегівна спеціалізується на кардіології
Лікар Терапевт, Кардіолог Бегларян Ілона Миколаївна на Doc.ua
Ілона Миколаївна веде спостереження за пацієнтами з хронічними кардіологічними патологіями, хворобами органів травлення, захворюваннями дихальних шляхів. Проводить амбулаторний прийом і профілактичні огляди, здійснює точну діагностику захворювань і підбирає ефективну терапію
Лікар Кардіолог Антонюк Ірина Вікторівна на Doc.ua
Спеціаліст проводить лікування пацієнтів з різними захворюваннями в області кардіології та надає послуги функціональної діагностики. Доктор консультує при таких станах, як: артеріальна гіпертензія, серцева недостатність, стенокардія та некоронарогенні захворювання серця. Також веде пацієнтів після кардіологічних операцій і постановки кардіостимуляторів.
Лікар Кардіолог Гаврилюк Сергій Олегович на Doc.ua
Сергій Олегович - дипломований і кваліфікований кардіолог, Заслужений лікар України, автор 2 книг, понад 40 наукових робіт, 18 раціоналізаторських пропозицій. За видатні заслуги в медицині Сергій Олегович неодноразово нагороджувався дипломами та почесними званнями. Сергій Олегович багато разів був запрошеним експертом на різних телевізійних програмах
Київська міська клінічна лікарня № 1
Харківське шосе 121на карті
Дарницькийм. Червоний хутір
Лікар Педіатр, Кардіолог, УЗД-фахівець Слічко Маріанна Іванівна на Doc.ua
Маріанна Іванівна - УЗД-фахівець, педіатр, дитячий кардіолог. З метою діагностики патологій і захворювань проводить у дітей УЗ-діагностику серця, ЕКГ з розшифровкою. Лікує такі хвороби, як аритмія, хронічна недостатність, хвороби клапанів, ішемічна хвороба серця, міокардит
Євроклініка
ул. Прорезная, 10на карті
Шевченківськийм. Театральна
Лікар Кардіолог, Ревматолог Померанцев Валерій Юхимович на Doc.ua
Кваліфікований дитячий кардіоревматолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи і запальних і інфекційних процесів в суглобах, сполучної тканини, які відображаються на діяльності серця. Реабілітує пацієнтів після хірургічних втручань на серці, викликаних цими захворюваннями
Лікар Кардіолог Гуськов Богдан Валерійович на Doc.ua
Богдан Валерійович веде стаціонарний і амбулаторний прийом пацієнтів кардіологічного профілю. Займається розшифровкою ЕКГ, моніторингом по Холтеру, проводить УЗД магістральних судин. Лікує ішемічну хворобу серця, гіпертонію, інфаркт міокарда, пневмонію та ін
Доступний лікар
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт, Кардіолог Мищишин Христина Зіновіївна на Doc.ua
Доктор загальної практики за напрямом «Сімейна медицина». Використовує сучасні підходи до діагностики, лікування та профілактики гострих і хронічних захворювань дихальної системи і шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, нирок і сечового міхура, захворювань щитовидної залози і цукрового діабету, гострих і хронічних інфекцій різної етіології.
Лікар Кардіолог, Терапевт Маслякова Катерина Ігорівна на Doc.ua
Лікар займається лікуванням захворювань дихальної та сечовидільної систем, серцево-судинними патологіями. Проводить розшифровку і інтерпретацію результатів ЕКГ, рентгенографії, аналізів. Постійно підвищує свою кваліфікацію, бере участь в міжнародних конференціях.