Сторінка 23: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Ступак Олена Валеріївна на Doc.ua
Веде консультативний прийом, складає план лікування, проводить УЗД серця. Лікар займається лікуванням вегетосудинної дистонії, артеріальної гіпертензії, ішемічної хвороби серця, аритмії тощо.
Лікар Кардіолог Пукас Катерина Володимирівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог проводить діагностику і лікування пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, передопераційну підготовку кардіологічних пацієнтів. Лікує такі захворювання, як гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ішемічна хвороба серця, патологія клапанів серця, порушення ритму серця, патологія міокарда
Лікар Кардіолог Кучмей Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Кардіолог, приймає пацієнтів, які скаржаться на симптоми, які вказують на хворе серце. Спеціаліст уважно оглядає хворого, проводить УЗД серця і судин, а також електрокардіограму.
Лікар Кардіолог Кацітадзе Ігор Юрійович на Doc.ua
Ігор Юрійович діагностує і лікує гострі стани у кардіологічних хворих. Його авторству належать 25 наукових робіт, 8 з яких опубліковані в міжнародних журналах. Є координатором проекту «Kyivdoktor» і викладає кардіологію і ревматологію для студентів 4-6-их курсів в медичному університеті ім. О.О. Богомольця.
Лікар Кардіолог Скибчик Ярослав Васильович на Doc.ua
Лікар-кардіолог, діагностує патології серцево-судинної системи, лікує аритмії серця, атеросклероз, серцеву недостатність, перикардит, ендокардит, пороки серця, міокардіодистрофії, ішемічну хворобу серця і т.д.
Лікар Кардіолог Михайлова Ганна Вікторівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, основний напрямок діяльності - лікування кардіоміопатій (патологія міокарда, при якій серцевий м'яз функціонально і структурно змінений за відсутності артеріальної гіпертензії, патології коронарних артерій і поразки клапанного апарату).
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Волошко Лідія Богдановна на Doc.ua
Лідія Богданівна - лікар-кардіолог, який спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного профілю. Спеціаліст проводить УЗД серця для виявлення захворювань органу і збоїв ритму. Лікує аритмію, серцеву недостатність, захворювання клапанів серця, ішемічну хворобу, міокардит
Лікар Кардіолог, Лікар функціональної діагностики Логвінов Ярослав Миколайович на Doc.ua
Доктор Логвинов Я.М. займається активною науково-дослідною роботою і лікарською практикою в області кардіології. Ярослав Миколайович виконує широкий спектр дослідження функції міокарда, починаючи з ЕКГ, закінчуючи тредміл-тестом, стрес-ехокардіографії і т.д.
Лікар Кардіолог Шипов Данило Олегович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на кардіології. Займається лікуванням вроджених, набутих захворювань серця, лікує порушення ритму серця у дітей
Лікар Кардіолог Болгова Альона Сергіївна на Doc.ua
Кардіолог, приймає пацієнтів при їх скаргах на болі або важкість у серці, тиску в грудній клітці. Проводить УЗД судин, серця, а також ЕКГ, лікує стенокардію, серцеву недостатність, аритмію і т.д.