Сторінка 26: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Волошина  Оксана Вікторівна на Doc.ua
Волошина Оксана Вікторівна
Кваліфікований фахівець в області кардіології з великим досвідом роботи. У професійні інтереси даного лікаря входить діагностика серцево-судинних захворювань, таких як серцева недостатність, ішемічна хвороба серця та ін. Також варто відзначити, що Оксана Вікторівна також є автором понад 10-ти наукових робіт, включаючи різні статті та тези.
Кардіологічний центр Рехаб
ул. Народного Ополчения, 5на карті
Солом'янський
Лікар УЗД-фахівець, Кардіолог Шадорська Наталія Романівна на Doc.ua
Дитячий кардіоревматолог компетентна у лікуванні болю в суглобах, артропатій, змін артеріального тиску, вродженої вади серця, інфекційних ревматичних захворювань, аритмії і т.д. Крім того, лікар виконує ультразвукову діагностику аномалій розвитку серця та органів черевної порожнини, заочеревинного простору, нирок, щитовидної залози, передміхурової залози
Лікар Кардіолог Надорак Ольга Павлівна на Doc.ua
Надорак Ольга Павлівна
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, проводить лікування ішемічної хвороби серця, її ускладнень, вад серця, кардіоміопатій різного генезу, порушень провідності і ритму. Спеціаліст в області методик електрокардіографії і добового моніторування ЕКГ.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Кардіолог Кононенко Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, має спеціалізацію з функціональної діагностики, проводить ЕхоКГ, займається визначенням фактора ризику серцево-судинних захворювань, складає індивідуальний план терапії.
Інститут серця, Альфа Медика
вул. Братиславська, 5ана карті
Дніпровськийм. Чернігівська
Лікар Кардіолог Бабенко Наталія Іванівна на Doc.ua
Наталія Іванівна - лікар-кардіолог, проводить лікування таких захворювань: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, порушення ритму, декомпенсація серцевої недостатності, нейроциркуляторна дистонія
Здорове життя, медичний центр
вул. Драгоманова, 31 вна карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Мельничук  Ірина Олегівна на Doc.ua
Мельничук Ірина Олегівна
Ірина Олегівна висококваліфікований лікар терапевт, кардіолог, фахівець з УЗ-діагностики, функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування всіх терапевтичних і кардіологічних захворювань, кардіографію, доплерографію судин голови і шиї, УЗД серця, черевної порожнини, щитовидної залози.
Лікар Кардіолог Тимошенко Олена Василівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, проводить діагностику вроджених патологій серця, працює на апараті УЗД Philips IE 33. Займається лікуванням хвороб серцево-судинної системи у дітей і дорослих.
Лікар Сімейний лікар, Терапевт, Кардіолог Івахнюк Наталія Михайлівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в області сімейної медицини. Проводить різні лікувальні заходи, спрямовані на аналіз здоров'я пацієнта і підбір оптимального варіанту лікування як гострих, так і хронічних захворювань. Займається лікуванням захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, кардіологічних захворювань, порушень обмінних процесів
Лікар Кардіолог Резник Олександр Сергійович на Doc.ua
Олександр Сергійович займається діагностикою та лікуванням серцево-судинної системи. Спеціалізується на перевірці і програмуванні кардіостимуляторів, лікуванні гіпертонічної хвороби, клапанних хвороб серця. Проводить ЕКГ, ЕхоКГ, холтерівське моніторування ЕКГ, велоергометрію, тредміл-тест
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Острась Олексій Віталійович на Doc.ua
Острась Олексій Віталійович
Лікар другої категорії
Лікар дитячий кардіолог веде амбулаторне спостереження і лікування дітей з вродженими та набутими вадами серця, патологією міокарда до і після оперативного втручання. Крім того, Олексій Віталійович виконує УЗД-діагностику порушень ритму серця, роботи судин у дорослих, дітей і плода