Сторінка 21: Кардіологи в Києві

Лікар УЗД-фахівець, Гастроентеролог, Кардіолог, Дієтолог Богонос Богдан Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гастроентерології, кардіології, дієтології, ультразвукової діагностики. Проводить консультативний прийом, огляд, УЗД-діагностику, електрокардіографію, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, серцева недостатність, ангіна, діабет та інші
Доступний лікар
Консультативный прием гастроэнтеролога - 450 грн., консультативный прием диетолога - 700 грн.
вул. Кудрявська, 31/33на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Діагностичний центр «Неомедік»
ул. Сагайдачного, дом 10/5 на карті
Подільськийм. Контрактова площа
Лікар Сімейний лікар, Лікар функціональної діагностики, Кардіолог Круте Тетяна Сергіївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, сімейний лікар. Успішно займається лікуванням патологій органів серцево-судинної системи - ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, стенокардії. Проводить консультативний прийом по лікуванню і профілактиці сезонних хвороб - ГРВІ, грипу, алергії та ін. захворювань.
Лікар Кардіолог Гусакова Ольга Вікторівна на Doc.ua
Гусакова Ольга Вікторівна, професійний кардіолог з великим стажем роботи і високими кваліфікаційними навичками
Лікар Кардіолог Гай Ольга Іванівна на Doc.ua
Гай Ольга Іванівна
Лікар-кардіолог займається діагностикою та лікуванням захворювань кардіологічного характеру. Проводить кардіограму, лікує такі захворювання, як аритмії серця, пороки серця, гіпертонічна хвороба, серцева недостатність та ін.
Лікар Кардіолог Лисак Зореслава Василівна на Doc.ua
Лікар-кардіолог вищої категорії, займається лікуванням серцевої недостатності, стенокардії, інфаркту міокарда, аритмії тощо.
Лікар Кардіолог, Ревматолог Ралко Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар кардіолог-ревматолог вищої категорії, займається профілактикою та лікуванням серцево-судинних захворювань у дітей до 18 років.
КДЦ Шевченківського району, филиал №6
вул. Симона Петлюри, 2/4на карті
Шевченківськийм. Вокзальна
Лікар Сімейний лікар, Кардіолог, Терапевт Іващенко-Коронкова Катерина Віталіївна на Doc.ua
Сімейний спеціаліст вищої категорії, займається лікуванням і профілактикою захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи.
Лікувально-діагностичний центр ADONIS на Жилянській
вул. Жилянська, 72на карті
Голосіївськийм. Вокзальна
Лікар Кінезітерапевт, Реабілітолог, Кардіолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Вертебролог, Остеопат Запольський Володимир Валентинович на Doc.ua
Лікар-кінезітерапевт, спеціалізується на реабілітації пацієнтів після інсульту, аортокоронарному шунтуванні, інфаркту міокарда, оперативних втручань на хребті і внутрішніх органах, травм і переломів, а також проводить лікування захворювань суглобів і хребта кінезітерапевтичними методами
Медичний центр лікаря Бубновського на Хрещатику
в стоимость также входит: проведение миофасциальной диагностики, ЭКГ-исследования (по назначению врача) и тестового занятия
вул. Хрещатик, 32Ана карті
Шевченківськийм. Театральна
Лікар Кардіолог Мальчевський Владислав Леонідович на Doc.ua
Кардіолог вищої категорії. Лікує ішемічну хворобу серця, аритмію, атеросклероз судин, гострий коронарний синдром, артеріальну гіпертензію. Проводить процедуру чрестравної електростимуляції, ехокардіограми, тимчасову електрокардіостимуляцію.
Модерний діабетичний центр
вул. Зоологічна, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Виклик додому
Лікар Кардіолог Ковальова Інна Сергіївна на Doc.ua
Ковальова Інна Сергіївна
Спеціаліст вищої кваліфікації, що займається проведенням різних маніпуляцій з діагностики та профілактики захворювань серцево-судинної системи, таких як стенокардія, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність та ін. Варто відзначити і активну наукову діяльність Інни Сергіївни, яка також допомагає їй в роботі з пацієнтами
Into-Sana (Інто-Сана) на Подолі
вул. Нижній Вал, 49ана карті