Сторінка 18: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Надорак Ольга Павлівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, проводить лікування ішемічної хвороби серця, її ускладнень, вад серця, кардіоміопатій різного генезу, порушень провідності і ритму. Спеціаліст в області методик електрокардіографії і добового моніторування ЕКГ.
Лікар Кардіолог Кононенко Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог, має спеціалізацію з функціональної діагностики, проводить ЕхоКГ, займається визначенням фактора ризику серцево-судинних захворювань, складає індивідуальний план терапії.
Лікар Кардіолог Бабенко Наталія Іванівна на Doc.ua
Наталія Іванівна - лікар-кардіолог, проводить лікування таких захворювань: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, порушення ритму, декомпенсація серцевої недостатності, нейроциркуляторна дистонія
Лікар Кардіолог Гаврилюк Сергій Олегович на Doc.ua
Сергій Олегович - дипломований і кваліфікований кардіолог, Заслужений лікар України, автор 2 книг, понад 40 наукових робіт, 18 раціоналізаторських пропозицій. За видатні заслуги в медицині Сергій Олегович неодноразово нагороджувався дипломами та почесними званнями. Сергій Олегович багато разів був запрошеним експертом на різних телевізійних програмах
Лікар Кардіолог, Педіатр, УЗД-фахівець Слічко Маріанна Іванівна на Doc.ua
Маріанна Іванівна - УЗД-фахівець, педіатр, дитячий кардіолог. З метою діагностики патологій і захворювань проводить у дітей УЗ-діагностику серця, ЕКГ з розшифровкою. Лікує такі хвороби, як аритмія, хронічна недостатність, хвороби клапанів, ішемічна хвороба серця, міокардит
Лікар Кардіолог Гуськов Богдан Валерійович на Doc.ua
Богдан Валерійович веде стаціонарний і амбулаторний прийом пацієнтів кардіологічного профілю. Займається розшифровкою ЕКГ, моніторингом по Холтеру, проводить УЗД магістральних судин. Лікує ішемічну хворобу серця, гіпертонію, інфаркт міокарда, пневмонію та ін
Лікар Кардіолог, Терапевт, УЗД-фахівець Говорова Наталія Ларіонівна на Doc.ua
Говорова Н. Л. проводить консультативні прийоми з кардіологічного, терапевтичного профілю. Робить УЗ-діагностику, знімає ЕКГ та ін.
Лікар Кардіолог, Ревматолог Давидко Людмила Володимирівна на Doc.ua
Дитячий кардіоревматолог Давидко Л.В. має великий досвід ведення діток з вродженими і набутими серцево-судинними патологіями, включаючи порушення і хвороби ревматичної природи. Людмила Володимирівна володіє передовими методиками обстеження і терапії патологій даного типу.
Лікар Кардіолог, УЗД-фахівець Ігнатенко Ольга Євгеніївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кардіолог консультує, проводить діагностику і лікування захворювань внутрішніх органів, зокрема - порушень роботи серцево-судинної системи. Рекомендує профілактику, з метою попередження розвитку захворювань і проводить УЗД серця
Лікар Кардіолог Шолохова Наталія Павлівна на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань. Проводить електрокардіографію звичайну і з навантаженням. Займається лікуванням пацієнтів з гіпертонічною хворобою, вторинною артеріальною гіпертензією, ІХС, порушеннями ритму і провідності, серцевою недостатністю, вродженими вадами серця, міокардитом