Сторінка 18: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог Лоєнко Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Н.А. Лоєнко кардіолог вищої категорії, лікар приймає пацієнтів із захворюваннями серця. Діагностує і лікує аритмію, ішемічну хворобу серця, кардіоміопатію, міокардит, серцеву недостатність і т.д.
Лікар Кардіолог Черненко Ольга Володимирівна на Doc.ua
Ольга Володимирівна проводить обстеження з діагностикою і надає кваліфіковану допомогу пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи. Лікар з великим практичним досвідом має індивідуальний підхід до лікування своїх пацієнтів з призначенням відповідних схем лікування хвороб кардіопатологічного профілю
Лікар Терапевт, Кардіолог Сусак Інна Адольфівна на Doc.ua
Сусак Інна Адольфівна
Інна Адольфівна лікар кардіолог і терапевт вищої категорії, має ступінь кандидата медичних наук. Здійснює лікування всіх захворювань кардіологічного (крім хірургічного втручання) і терапевтичного профілю.
Лікар Кардіолог Дорошенко Лариса Романівна на Doc.ua
Лікар більше 20 років займається лікуванням і діагностикою захворювань серця. Лариса Романівна допомагає пацієнтам з інфарктами, гіпертонічної та ішемічної хвороби тощо. Вона застосовує такі процедури, як холтерівське моніторування, електрокардіографія, функціональні навантажувальні проби.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Кардіолог Кравченко Оксана Олександрівна на Doc.ua
Доктор Кравченко О.А. проводить лікування всіх патологій кардіологічного профілю, за винятком тих, які вимагають хірургічного втручання. Спеціаліст регулярно відвідує щорічні конгреси кардіологів України та всі конференції з питань кардіології.
Лікар Кардіолог, Ревматолог, Кардіоревматолог Полудненко Маріанна Фадеївна на Doc.ua
Лікар займається діагностикою та лікуванням вад серця, ревматичних захворювань (реактивні артрити, деформований остеоартроз, подагричний артрит, псоріатична артропатія, ревматоїдний артрит). Володіє методиками пункції суглобів, проводить параартикулярні блокади, пульс-терапію, біологічну та еферентну терапії
Лікар Кардіолог Плюсніна  Олена Семенівна на Doc.ua
Лікар кардіолог спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи таких як міокардит, ендокардит, перикардит, аритмія, стенокардія та ін.
Лікар Кардіолог Новіков Олександр Миколайович на Doc.ua
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серця, судинної системи, суглобів і сполучної тканини у дітей та підлітків. Діагностує і призначає комплексне лікування при порушеннях серцевого ритму і провідності, захворюваннях міокарда, вроджених вадах серця, синдромі вегетативної дисфункції, васкулітах, дифузних захворюваннях сполучної тканини та інших патологій. При необхідності довго спостерігає своїх пацієнтів, проводить курси профілактичних заходів
Лікар Кардіолог, Терапевт Гершкович Ігор Вікторович на Doc.ua
Гершкович Ігор Вікторович
В область професійних інтересів Ігоря Вікторовича входить лікування соматоформної вегетативної дисфункції, неврозу серця, стенокардії, кардіалгії, гіпотензії, кардіосклерозу, міокардиту, серцево-судинної недостатності. Також займається судинної хірургією, невідкладною допомогою
Лікар Кардіолог Коваленко Валентина Іванівна на Doc.ua
Висококваліфікований фахівець з діагностики та лікування серцево-судинних захворювань: аритмія, атеросклероз, вади серця, гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба, стенокардія, ревматизм, ревмокардит, серцева недостатність, інфаркт міокарда, інсульти.
Медичний центр «Медикс»
Повторная консультация — 300 грн.
вул. Урлівська, 30на карті
Дарницькийм. Осокорки