Лікар Кардіолог, Ревматолог Шкрьоба Ганна Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Шкрьоба Ганна Олександрівна

Лікар другої категорії
Консультація від800 грн
Анна Александровна лікар-кардіолог, вона застосовує сучасні способи для діагностики та лікування будь-яких хвороб серця і судин. Доктор виконує УЗД серця (екокардіографію), добове моніторування ЕКГ по Холтеру і ДМАТ для дослідження серцево-судинної системи.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 134 відгуки

Тетяна 15 Липень 2024
Прийом сподобався, все дуже класно! Лікар була дуже уважна до мене. Все, що я очікувала від прийому, я отримала і навіть більше. У мене тільки гарні враження. Лікар спокійно відповідала на запитання, лікар молодець!
Валерій 08 Липень 2024
Лікарка дуже чуйна, привітна, знається на справі, все підказала та призначила лікування. Я задоволений.
София 02 Липень 2024
Сподобалось усе.
Анна 20 Червень 2024
Хороший лікар, прийом сподобався
Анна 20 Червень 2024
Мені сподобалося, все було чітко, без зайвої води. За час, який був відведено на прийом, я отримала всі відповіді на всі питання, лікар назначила лікування. По рекомендаціях лікаря пройшла додаткові обстеження, все було дуже зручно. Я задоволена лікарем, буду звертатися ще
Надія 04 Червень 2024
Лікар дуже кваліфікований спеціаліст, все гарно розписала, нам все було зрозуміло, плануємо звертатися вдруге
Софія 30 Квітень 2024
Нам лікар дуже сподобався. Візит пройшов чудово, лікар надав усі необхідні рекомендації. Чудово проконсультував.
Володимир 16 Квітень 2024
Тетяна 16 Квітень 2024
Лікар відповіла на усі мої запитання, надала дуже хороші рекомендації. Допомогла в усьому розібратися, доступно та чітко все пояснила. Немає абсолютно ніяких претензій до цього спеціаліста.
Олександр 26 Березень 2024
Дякую, прийом пройшов добре, мене все влаштувало.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right