Лікар Кардіолог, Пульмонолог, Ревматолог, Терапевт, Сімейний лікар Сєдова Олена Олександрівна на Doc.ua
Консультація від600 грн
Лікар-терапевт вищої категорії, кардіолог, гастроентеролог, ревматолог. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, панкреатит, коліт, серцева недостатність та інші
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 154 відгуки

Олег 20 Червень 2024
Доктор внимательная, досконально все посмотрела и все рассказала, быстро и без лишних вопросов. Доктор квалифицированная, первое впечатление хорошее, ми довольны визитом к доктору
Інна 06 Червень 2024
Ольга 06 Червень 2024
Вячеслав 06 Червень 2024
Візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.
Наталія 30 Травень 2024
Мені дуже все сподобалося на візиті. Пройшло усе добре.
Галина 25 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікарем задоволені
Тетяна 14 Березень 2024
Все було добре, лікар просто і гарно все пояснила, зауважень не було, прийом сподобався
Галина 21 Грудень 2023
Консультація гарна, мені все сподобалося.
Тетяна 07 Грудень 2023
Ольга 02 Листопад 2023
Достатньо професійний лікар, широкого профілю лікар. Я задоволена прийомом, лікар відповіла на всі питання, а їх була достатня кількість, найкращі відгуки по лікарю і можу тільки рекомендувати
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right