Сторінка 16: Кардіологи в Києві

Лікар Кардіолог, Ревматолог Ралко Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар кардіолог-ревматолог вищої категорії, займається профілактикою та лікуванням серцево-судинних захворювань у дітей до 18 років.
Лікар Кардіолог, Терапевт, Сімейний лікар Іващенко-Коронкова Катерина Віталіївна на Doc.ua
Сімейний спеціаліст вищої категорії, займається лікуванням і профілактикою захворювань дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи.
Лікар Кардіолог, Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ), Остеопат Запольський Володимир Валентинович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-кінезітерапевт, спеціалізується на реабілітації пацієнтів після інсульту, аортокоронарному шунтуванні, інфаркту міокарда, оперативних втручань на хребті і внутрішніх органах, травм і переломів, а також проводить лікування захворювань суглобів і хребта кінезітерапевтичними методами
Лікар Кардіолог Мальчевський Владислав Леонідович на Doc.ua
Кардіолог вищої категорії. Лікує ішемічну хворобу серця, аритмію, атеросклероз судин, гострий коронарний синдром, артеріальну гіпертензію. Проводить процедуру чрестравної електростимуляції, ехокардіограми, тимчасову електрокардіостимуляцію.
Лікар Кардіолог Ковальова Інна Сергіївна на Doc.ua
Спеціаліст вищої кваліфікації, що займається проведенням різних маніпуляцій з діагностики та профілактики захворювань серцево-судинної системи, таких як стенокардія, інфаркт міокарда, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність та ін. Варто відзначити і активну наукову діяльність Інни Сергіївни, яка також допомагає їй в роботі з пацієнтами
Лікар Кардіолог, Терапевт, Лікар функціональної діагностики Музиченко Світлана Вікторівна на Doc.ua
Світлана Вікторівна - кардіолог, терапевт, лікар функціональної діагностики. Проводить діагностику і лікування пацієнтів з терапевтичними захворюваннями, проблемами серцево-судинної системи. Лікар застосовує сучасні методи діагностики та лікування широкого спектру хвороб серця і судин. Світлана Вікторівна виконує функціональну діагностику: електрокардіографію, добове моніторування артеріального тиску
Лікар Кардіолог, Лікар екстреної медицини, Лікар нетрадиційної медицини Цимбалюк Анна Степанівна на Doc.ua
Лікар надає спеціалізовану медичну допомогу хворим кардіологічного профілю, в тому числі швидку і невідкладну. Анна Степанівна застосовує сучасні методи профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації. Проводить консультації за направленнями інших спеціалістів. Бере участь у проведенні протиепідемічних заходів при появі осередку інфекції. Дотримується принципів медичної деонтології. Постійно удосконалює свій професійний рівень.
Лікар Кардіолог, Терапевт, Сімейний лікар Шишкіна Ольга Степанівна на Doc.ua
Доктор медичних наук
Ольга Степанівна - доктор медичних наук, заслужений лікар України, терапевт вищої категорії. Приймає дітей і дорослих із захворюваннями кардіологічного, гастроентерологічного, і загальнотерапевтичного профілю.
Лікар Гомеопат, Кардіолог, Лікар спортивної медицини (ЛСМ) Гусакова Ольга Йосипівна на Doc.ua
Ольга Йосипівна проводить консультації і гомеопатичне лікування гострих і хронічних захворювань у дітей і дорослих пацієнтів. Спеціалізується на гомеопатичній реабілітації після травм, терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, серцево-судинних і ендокринних хвороб. Лікар є автором 3 публікацій з гомеопатії, а також учасником міжнародних та українських форумів, з'їздів, семінарів.
Лікар Кардіолог Борхаленко Юлія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-кардіолог, проводить електрокардіограму (ЕКГ), моніторування ЕКГ / АТ, ВЕМ, координує пацієнтів щодо проведення коронаровентрікулографії. Лікар лікує ішемічну хворобу серця, кардіоміопатії, порушення серцевого ритму, пороки серця (вроджені та набуті).