Асоціація лікарів-інтерністів України

Асоціація лікарів-інтерністів України

add_box Гастроентерологія Кардіологія Неврологія Терапія УЗ-діагностика Ендокринологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація лікарів-інтерністів України» згідно з її статутом (реєстраційний номер 1067 102 0000 018328) надає висококваліфіковану, науково-медичну допомогу (консультації) пацієнтам та лікарям з приводу науково обгрунтованого підходу до лікування на базі Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
Повітрофлотський проспект 9на карті
Солом'янський м.Вокзальна

Згідно із статутом Асоціація лікарів-інтерністів України надає висококваліфіковану консультативну допомогу пацієнтам.
Для Вашої зручності можливе проведення консультацій офлайн (на базі Київської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2) та онлайн (з використанням Zoom, Skype, Google Meet та інших програм).

Основна мета нашої роботи – висококваліфікований терапевтичний підхід до коморбідного пацієнта з метою визначення основних причин його звернення до лікаря або встановлення резистентності до різних методів лікування.
У клініці внутнішніх хвороб обстеження таких пацієнтів проводить команда різних фахівців у галузі внутрішньої медицини: терапевти, кардіологи, сімейні лікарі, гастроентеролог, ендокринолог, невропатолог, лікар функціональної діагностики, спеціалісти в галузі гемостазу.

Ми надаємо широкий діапазон консультацій в особливо складних клінічних випадках.
Також практикуємо мультидисциплінарний підхід із залученням фахівців різних галузей для максимально швидкої постановки діагнозу і призначення лікування.
Такий підхід до вирішення проблеми багаторазово підвищує ефективність консультацій.

Підбираємо медикаментозну терапію для лікування та профілактики тромбозів (інфаркту міокарда, інсульту, ТЕЛА, тромбофлебіту вен нижніх кінцівок, тромбозів органів черевної порожнини).

Визначаємо резистентність до антитромбоцитарних та антикоагулянтних препаратів.

Надаємо консультативну допомогу при плануванні та в період вагітності (при невиношуванні, викиднях, гестозах, ускладненнях вагітності або безплідді).

Зважено призначаємо проведення інвазивних методів діагностики та хірургічного лікування хронічного коронарного синдрому (стабільної стенокардіі), згідно з останніми рекомендаціями Європейського товариства кардіологів.

Надаємо практичні рекомендації щодо альтернативного медикаментозного лікування.

Проводимо загальноклінічні, інструментальні методи обстеження та діагностику порушень гемостазу.

Ми маємо в своєму розпорядженні повний спектр медичного обладнання для надання терапевтичної та діагностичної допомоги.

Весь процес діагностики, лікування і профілактики хвороб базується виключно на принципах доказової медицини, відповідно до міжнародних протоколів.

Наші лікарі є висококваліфікованими фахівцями в своїй галузі, постійно вдосконалюють свої знання шляхом участі в міжнародних конференціях, тренінгах, майстер-класах.

Юлия 08 Грудень 2023
В клініці була у ревматолога Оксани В'ячеславівни, я дуже задоволена. Раніше я була не в одного ревматолога. Хочу сказати, що у лікаря максимальний рівень знань, все докладно мені розказала, лікар знаходиться на своєму місці. Абсолютно задоволена прийомом
Ольга 10 Жовтень 2023
Усе пройшло добре.
Валентина 12 Вересень 2023
Хороша клініка, візит до них мені сподобався.