Лікар Кардіолог, Терапевт  Гаюк Богдан Сергійович на Doc.ua

Відгуки про Гаюк Богдан Сергійович

Проконсультуватися у лікаря-кардіолога з приводу серцево-судинних захворювань можна будь-якій людині, небайдужій до свого здоров’я. Але в першу чергу про це варто задуматися людям, що знаходяться в зоні ризику: особам з надмірною масою тіла, людям, які курять і зловживають алкоголем, особам, схильнім до підвищеного стресу, особам зі спадковими факторами серцево-судинних захворювань, хворим на діабет, особам з підвищеним рівнем холестерину в крові.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Дарія 04 Квітень 2024
Все дуже сподобалося.
Олена 02 Квітень 2024
Добре віднісся, був дуже уважним. Все розказав, пояснив, призначив додаткові дослідження.
Сабіра 04 Березень 2024
Сподобалось усе, не маю жодних зауважень.
Лариса 15 Лютий 2024
Лікар дуже професійний, одразу поставив мені діагноз і направив на лікування. Лікар дуже ретельно та уважно поставився, все було душевно. Лікар молодець! Дуже рекомендую лікаря
Александр 13 Січень 2024
Молодий, тямущий лікар, на консультації не було нічого зайвого, розповів, що потрібно зробити надалі, яке потрібно зробити обстеження. залишились повністю задоволеними.
Андрій 07 Грудень 2023
Гарний, освічений кардіолог, провів професійну консультацію, та й взагалі, не було нічого, що мені б не сподобалось, усе пройшло саме так, як мало бути.
Яна 19 Жовтень 2023
Консультація пройшла добре. Лікар приділив достатньо часу, відповів на всі питання. Пояснив все що було незрозуміло. Вже другий раз помічаю що "молоді" лікарі іноді навіть кращі за тих, в кого 20 років досвіду.
Владислав 07 Жовтень 2023
Микола 12 Серпень 2023