МЦ Філософія Здоров’я

МЦ Філософія Здоров’я

add_box Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Медичний центр “Філософія Здоров’я” — сучасна мультипрофільна клініка у Києві! Ми пропонуємо широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей, забезпечуючи високий рівень догляду та комфорту для наших пацієнтів. Незалежно від вашої потреби, ви зможете знайти спеціаліста в області стоматології, гінекології, ультразвукової діагностики, педіатрії, неврології, отоларингології, проктології, кардіології, флебології, дерматології, косметології та інших.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Загорівська, 1Гна карті
Шевченківський м.Лук'янівська
0.0

Ласкаво просимо до медичного центру “Філософія Здоров’я” — сучасної мультипрофільної клініки у Києві! Ми пропонуємо широкий спектр медичних послуг для дорослих та дітей, забезпечуючи високий рівень догляду та комфорту для наших пацієнтів.

Однією з головних переваг нашої клініки є колектив — висококваліфіковані лікарі, які працюють у різних напрямках медицини. Незалежно від вашої потреби, ви зможете знайти спеціаліста в області стоматології, гінекології, ультразвукової діагностики, педіатрії, неврології, отоларингології, проктології, кардіології, флебології, дерматології, косметології та інших.

Наші лікарі готові забезпечити вам і вашій сім’ї всебічний медичний догляд.

Особливу увагу ми приділяємо вашому комфорту та безпеці. Наша клініка відповідає високим стандартам якості медичних послуг, обладнана новітнім та інноваційним обладнанням, яке дозволяє проводити діагностику та лікування з високою точністю та ефективністю на базі одного медичного закладу, що дозволяє вам економити час та зусилля. Ми ставимо ваше здоров’я на перше місце та забезпечуємо безпеку кожного відвідувача.

Ми мріємо створити таку клініку в Києві, яка стане прикладом нової медичної культури та найвищої якості обслуговування. Наші результати лікування та задоволення наших пацієнтів є головними свідченнями нашої успішності.

Довірте своє здоров’я найкращим фахівцям у медичному центрі “Філософія Здоров’я”. Запишіться на прийом вже сьогодні та переконайтеся у нашому високому рівні медичної допомоги та затишку!

Наша клініка оснащена передовими рентген-апаратом X-MIND TRIUM, який завдяки своїй новітній технології True Low Dose (істинно низька доза), дозволяє робити високоточні знімки зі зниженням випромінювання від 15 до 50% на відміну від аналогічних апаратів.

В нашому центрі наявне лише новітнє високоточне та сертифіковане УЗД обладнання експертного класу для отримання найкращого і найбільш точного результату: Versana Premier Platinum, Voluson P8 та Versana Active від компанії General Electric.

Наше устаткування відповідає вимогам Директиви Ради ЄС 93/42/ЄЕС.

• система холтерівського моніторування ЕКГ «ECGpro Holter»
  • системи добового моніторування тиску «ABPro»
  • велоергометр для проведення стрес-тесту з реєстрацією ЕКГ та АТ від Ergoline
  • ультразвукова діагностика від GE «Versana Premier»
  • 12-канальна ЕКГ-система від GE MAC 5 A5.