Сторінка 35: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Бугаєнко Ольга Олегівна на Doc.ua
Ольга Олегівна є висококваліфікованим фахівцем в області проведення різнопланових маніпуляцій з діагностування та лікування широкого спектру захворювань з розряду гінекології. Також варто відзначити, що даний лікар займається веденням вагітних
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Бойко Юлія Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на гінекології та УЗД-діагностиці. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: кандидоз, дисплазія шийки матки, ерозія шийки матки та інші
Ультразвуковий скринінговий центр, приватний кабінет
вул. Маршала Якубовського, 2на карті
Голосіївськийм. Іподром
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Айзятулова Дінара Рушанівна на Doc.ua
Айзятулова Дінара Рушанівна
Лікар акушер-гінеколог володіє методами консервативної терапії і оперативного лікування, в тому числі лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій, методиками ендоскопічних операцій (лапароскопія, гістероскопія)
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Баркалова Ганна Олегівна на Doc.ua
Лікар гінеколог, основним завданням якого є лікування патологій шийки матки, ендокринних порушень, різних запальних процесів, а також захворювань, що передаються статевим шляхом.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Дудка Сергій Васильович на Doc.ua
Сергей Васильевич является прогрессивным специалистом по экстрагенитальной патологии беременных, современных методиках ведения осложненной и физиологической беременности, терапии гинекологических болезней, автором свыше 40 медицинских публикаций и научных работ по вопросам акушерско-гинекологической патологии
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гнатенко Галина Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, кольпоскопію, радіохвильову конізацію, ексцизію коагуляцію шийки матки, аргоноплазмову коагуляцію шийки матки при дисплазії. Лікує всілякі гінекологічні захворювання
Лікар Онколог, Гінеколог Ковальська Інна Олександрівна на Doc.ua
Ковальська Інна Олександрівна
Доктор медичних наук
31рік досвіду
Професор Інна Олександрівна є заслуженим діячем науки і техніки, її авторству належить 180 наукових статей і 30 патентів, лікар практикує як онкогінеколог, проводить екстрені і планові операції гастроентерологічного і гепатобіліарного профілю.
Клініка академіка Земскова
пр. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус)на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Цой Ольга Юріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог. Крім лікування хвороб статевої сфери у жінок, проводить ультразвукову діагностику, кольпоскопію, малі інвазивні процедури (УЗ-пункції, вишкрібання, біопсія ендометрія).
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Регеда Світлана Іванівна на Doc.ua
Область професійної діяльності Світлани Іванівни це оперативна гінекологія, включаючи малоінвазивні ендоскопічні втручання, питання інтимного здоров'я, в тому числі вагінальна хірургія, ендокринна гінекологія, лікування патології шийки матки, корекція менопаузальних порушень, ультразвукова діагностика в гінекології.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Корнієнко Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна володіє в повному обсязі методами хірургічного лікування в гінекології (гістероскопія, лапароскопія, лапаротомія, гістерорезектоскопія), також спеціалізується у пластичній хірургії. Займається проблемами невиношування, жіночого безпліддя і гормональних порушень