Сторінка 34: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Трихолог, Косметолог, Гінеколог, Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Журик Вікторія Вікторівна на Doc.ua
Лікар працює в декількох напрямках. Напрямки роботи Вікторії Вікторівни: косметологія обличчя та тіла, гінекологія, трихологія. Спеціалізація в гінекології та косметології дозволяє виявити зв'язок між дерматологічними проблемами і гінекологією. Вікторія Вікторівна проводить терапевтичний прийом зі збором анамнезу, при потребі діагностує порушення функцій шкіри за допомогою дерматоскопія і проводить процедури, спрямовані на поліпшення стану: біоревіталізацію, плазмоліфтинг, мезотерапію.
Мерілайф
вул. Богдана Хмельницького, 16-22на карті
Шевченківськийм. Золоті ворота
Лікар Гінеколог Басенко Ілона Олександрівна на Doc.ua
Лікар геніколог Басенко Ілона Олександрівна має великий досвід роботи, проводить консультативні прийоми, діагностику і лікування захворювань
медичний центр «Проф Медікал»
вул. Липківського, 25на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Єрмолович Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог консультує і лікує жінок з гінекологічною, акушерською та ендокринною патологією репродуктивної сфери. Призначає повне обстеження для встановлення діагнозу, в тому числі самостійно виконує кольпоскопію, біопсію. У лікуванні використовує сучасні медикаментозні засоби і схеми терапії, індивідуально підбирає методи контрацепції
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Ліщук Володимир Данилович на Doc.ua
Ліщук Володимир Данилович
Заслужений лікар України, акушер-гінеколог вищої категорії, був головним гінекологом Міністерства оборони України, спеціалізується на проведенні ендоскопічних операцій на жіночих статевих органах, радіохвильових методах лікування захворювань шийки матки, терапії ендометріозу. Захистив кандидатську дисертацію з проблем ендометріозу.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Дякович  Роман Іванович на Doc.ua
Дякович Роман Іванович
Роман Іванович більше 20 років в медицині. Лікар проводить діагностику і лікування в акушерсько-гінекологічній практиці, займається лікуванням патології шийки матки, генітальних інфекцій і запальних процесів, гормональних порушень і ін. Є автором наукової роботи а акушерстві та гінекології «Профілактика невиношування вагітності в умовах жіночої консультації», 50 наукових статей і патенту «Ендовагінальний вакуум ионофорез».
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Бондаренко Ірина Василівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої категорії, займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань жіночої статевої системи, проводить втручання в області естетичної гінекології: інтимну контурну пластику, омолодження інтимної зони, плазмоліфтинг та ін. На прийом до лікаря можуть також звертатися англомовні пацієнти
MayaMi (МаяМі), клініка естетичної медицини
В стоимость входит консультативный прием с осмотром в кресле + кольпоскопия
вул. Січових Стрільців, 42на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Гінеколог Миколюк Ольга Леонідівна на Doc.ua
Веде прийом дітей і підлітків до 18 років. Займається лікуванням та профілактичними оглядами дітей і підлітків. Лікує запальні захворювання, пубертатні менструальні функції, функціональні кісти яєчників, порушення статевого розвитку. Консультує з приводу контрацепції підлітків
КДЦ Святошинського району, філіал №6
ул. Академика Ефремова, 11на карті
Святошинськийм. Академмістечко
Лікар УЗД-фахівець, Ендоскопіст, Акушер-гінеколог, Гінеколог Барановська Галина Антонівна на Doc.ua
21рік досвіду
Акушер-гінеколог проводить УЗ-діагностику органів малого тазу, молочних залоз, щитовидної залози у жінок, процедуру кольпоскопії. Займається лікуванням нейро-ендокринних синдромів, патологій шийки матки радіохвильовим методом, терапією і профілактикою інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, статевої дисфункції у жінок. Надає послуги з акушерства
Лікар Гінеколог, Онколог, Онкогінеколог Смирнова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-онкогінеколог проводить лікування гінекологічних захворювань: як доброякісних, і злоякісних. Також Оксана Володимирівна лікує передпухлинні захворювання.
Клініка Варта
вул. Ломоносова, 33/43на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Мамолог, Гінеколог Гончар Костянтин Володимирович на Doc.ua
Доктор спеціалізується на акушерстві, гінекології та ультразвукової діагностики. Проводить консультативний прийом, УЗД-діагностику, гістероскопія. У своїй роботі застосовує радіохвильової хірургію