Сторінка 38: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Гінеколог Кочет Тарас Михайлович на Doc.ua
Лікар використовує сучасні методи в діагностиці та лікуванні патологій шийки матки, гормональних розладів, захворювань, що передаються статевим шляхом, також доктор займається терапією гострих і хронічних запальних, ендокринних та інфекційних гінекологічних станів. Спеціалізується на підборі контрацептивів на підставі індивідуальних показань пацієнток.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Мехедко Віктор Володимирович на Doc.ua
Мехедко Віктор Володимирович
Доктор Мехедко є досвідченим акушером-гінекологом, практикуючим озонотерапевтом. Авторству Віктора Володимировича належить більше 50 опублікованих наукових робіт, а також патентні права на 5 винаходів в медицині.
Лікар Дерматовенеролог, Акушер-гінеколог, Гінеколог Мороз Ірина Юріївна на Doc.ua
21рік досвіду
Ірина Юріївна проводить лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, патологій ендокринної гінекології, шийки матки. Займається виявленням причин безпліддя, його лікуванням, терапією порушень менструального циклу. Веде вагітність і післяпологове спостереження.
Медичний центр Святого Пантелеймона +
вул. Зодчих, 34 Ана карті
Святошинськийм. Житомирська
Медичний центр Святого Пантелеймона на вул. Сімферопольській
вул. Симферопільська, 19/1на карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гальчинська-Нестеренко Жанна Вадимівна на Doc.ua
21рік досвіду
Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Проводить такі процедури, як кольпоскопія, кріотерапія, діатермоконізація шийки матки, діагностичні вискоблювання, біопсія шийки матки, вакуум-аспірація тощо.
КДЦ Шевченківського району, філіал №2
вул. Пимоненка, 10на карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Федчик Світлана Федорівна на Doc.ua
Світлана Федорівна спеціалізується на: ведення вагітності з обмінної картою, УЗД супроводі до пологів. Лікар займається лікуванням генітальних інфекцій, патологій шийки матки, запальних процесів, гормональних порушень і невиношування вагітності. Виконує діагностику доброякісних новоутворень яєчників і матки, підбирає метод контрацепції, встановлює і знімає ВМС.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Підвисоцька Марія Ігорівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, спеціаліст з ендоскопічної хірургії та терапії жіночого безпліддя, займається терапією гормональних і запальних патологій жіночих репродуктивних органів.
Санте

Санте: Консультация гинеколога - 230 грн. Консультация гинеколога по ведению беременности - 300 грн. Назначение схемы лечения - 150 грн.

вул. Маршала Гречко, 1на карті
Подільськийм. Святошин
Лікар Гінеколог, Гінеколог-ендокринолог Волкова  Наталія Юріївна на Doc.ua
Наталія Юріївна лікар гінеколог-ендокринолог, займається лікуванням захворювань порушень менструального циклу, гнійно-запальних захворювань органів малого тазу, безпліддя, доброякісних новоутворень яєчників, міоми матки, ендометроіоза. Лікар має вищу кваліфікаційну категорію.
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Капшук Ірина Миколаївна на Doc.ua
Капшук Ірина Миколаївна
Основні напрямки лікарської діяльності Ірини Миколаївни це лікування ендокринних гінекологічних захворювань, лікування безпліддя і невиношування вагітності, супровід вагітності, лікування патології шийки матки, ультразвукова діагностика гінекологічної патології, малоінвазивна (лапароскопіческопія, гістероскопія) хірургія.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Єрохова Тетяна Юріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, проводить амбулаторно-поліклінічний прийом пацієнтів, область професійної спеціалізації - радіохвильова хірургія патологій шийки матки, лікування фіброміом без хірургічного втручання, а також терапія клімактеричних розладів, порушень менструального циклу, запалень та інфекційних патологій.
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог, Акушер-гінеколог Кравченко  Богдан Вікторович на Doc.ua
Лікар гінеколог-ендокринолог, онкогінеколог проводить діагностику і лікування порушень репродуктивної функції, ведення вагітності, УЗД ОМТ, соносальпінгографію (гідросальпінгографію), оперативні втручання: видалення доброякісних новоутворень жіночих статевих органів, лікування дисплазії шийки матки різними методами, пластичні операції малих і великих статевих губ і ін.