Сторінка 39: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 23 Червня
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Журахівська Тетяна Дмитрівна на Doc.ua
Кваліфікований фахівець в питаннях проведення заходів із супроводу вагітності, а також лікуванню широкого спектру захворювань різного рівня складності і походження в області гінекології. Серед переваг цього лікаря варто відзначити володіння великою кількістю методик, використовуваних в даній спеціалізації: УЗД, конізація шийки матки, кольпоскопія і т. д.
Into-Sana (Інто-Сана) на Дніпровській Набережній
Сокращенная консультация — 390 грн.
вул. Дніпровська набережна, 25на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Мамолог Рубінштейн Ганна Мойсеївна на Doc.ua
Співавтор наукових публікацій у вітчизняних та міжнародних виданнях, навчальний посібник «Ведення пологів та розродження. Книга І », спеціалізується на фізіологічному пологах (природні пологи, природні пологи з рубцем на матці, з тазовим передлежанням плода), вертикальних пологах, кесаревому розтині.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Дуда Катерина Михайлівна на Doc.ua
Катерина Михайлівна спеціалізується на питаннях ведення вагітності та пологів, збереження репродуктивного здоров'я пацієнток, здійснює лікування гінекологічних захворювань, патологій шийки матки, ЗПСШ.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог Іванченко Тетяна Григорівна на Doc.ua
Тетяна Григорівна є лікарем-гінекологом першої категорії. Тетяна Григорівна володіє передовими методами ультразвукової діагностики, які застосовує у своїй роботі акушери-гінекологи.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Сюдмак Ольга Романівна на Doc.ua
Лікар-гінеколог займається лікуванням кольпіту, цервіциту, дисплазії і ерозії шийки матки, кісти яєчника. Також лікар консультує при порушенні менструального циклу, обстежує і встановлює причину безпліддя
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Погребняк Вероніка Олегівна на Doc.ua
Вероніка Олегівна – акушер-гінеколог. Проводить огляд із парканом усіх необхідних досліджень. Займається консервативним та хірургічним лікуванням патології шийки матки, установкою та видаленням внутрішньоматкової спіралі, підбором контрацепції, веденням вагітності. Також лікар проводить УЗД
Лікар Репродуктолог, Акушер-гінеколог, Гінеколог Бачинська Марина Анатоліївна на Doc.ua
Марина Анатоліївна є кваліфікованим лікарем акушером-гінекологом, а також спеціалізується на репродуктивный ендокринології. Лікує всілякі захворювання жіночих статевих органів.
Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець Комаревич  Вікторія  Василівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на консультації, діагностиці та лікування гінекологічних хвороб. Вікторія Василівна виконує такі лікувальні процедури та операції консультація гінеколога, консультація гінеколога щодо спостереження вагітних, метросальпінгографія, УЗД органів малого тазу трансабдомінальне та трансвагінальне.
Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Сановська Ольга Андріївна на Doc.ua
Проводить діагностику і лікування патології шийки матки за допомогою таких методів як кольпоскопія, радіохвильова коагуляція шийки матки, кріодеструкція. Використовує сучасні підходи в діагностиці та лікуванні захворювань, що передаються статевим шляхом.
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог Мельгунова Галина Валеріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, має вищу категорію, проходила стажування в госпіталях Павії і Мілана (Італія), в центральних госпіталях Х'юстона і Далласа (штат Техас, США). Має великий досвід практичної роботи. Спеціалізується на лікуванні ерозій, сечостатевих інфекцій (ЗПСШ), порушень циклу, захворювань жіночих статевих органів, веденні вагітності, ультразвуковій діагностиці.
Лідія-ФМ
вул. Андрія Малишка, 31на карті