Сторінка 36: Гінекологи в Києві

Сьогодні, 16 Червня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Гнатенко Галина Андріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, кольпоскопію, радіохвильову конізацію, ексцизію коагуляцію шийки матки, аргоноплазмову коагуляцію шийки матки при дисплазії. Лікує всілякі гінекологічні захворювання
Лікар Онколог, Гінеколог Ковальська Інна Олександрівна на Doc.ua
Ковальська Інна Олександрівна
Доктор медичних наук
31рік досвіду
Професор Інна Олександрівна є заслуженим діячем науки і техніки, її авторству належить 180 наукових статей і 30 патентів, лікар практикує як онкогінеколог, проводить екстрені і планові операції гастроентерологічного і гепатобіліарного профілю.
Клініка академіка Земскова
пр. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус)на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Цой Ольга Юріївна на Doc.ua
Акушер-гінеколог. Крім лікування хвороб статевої сфери у жінок, проводить ультразвукову діагностику, кольпоскопію, малі інвазивні процедури (УЗ-пункції, вишкрібання, біопсія ендометрія).
Лікар УЗД-фахівець, Акушер-гінеколог, Гінеколог Регеда Світлана Іванівна на Doc.ua
Область професійної діяльності Світлани Іванівни це оперативна гінекологія, включаючи малоінвазивні ендоскопічні втручання, питання інтимного здоров'я, в тому числі вагінальна хірургія, ендокринна гінекологія, лікування патології шийки матки, корекція менопаузальних порушень, ультразвукова діагностика в гінекології.
Лікар Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Корнієнко Світлана Михайлівна на Doc.ua
Світлана Михайлівна володіє в повному обсязі методами хірургічного лікування в гінекології (гістероскопія, лапароскопія, лапаротомія, гістерорезектоскопія), також спеціалізується у пластичній хірургії. Займається проблемами невиношування, жіночого безпліддя і гормональних порушень
Лікар Гінеколог, Онколог, Ендокринолог, УЗД-фахівець Личутіна Наталія Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на акушерстві, гінекології та УЗД-діагностиці. Займається лікуванням таких захворювань, як: кольпіт, цервіцит, ектопія, хламідіоз, гонорея, кандидоз, дисплазія та інші. Еріка Леонідівна постійно удосконалює свої навички кваліфікації на курсах і семінарах. Веде прийом для пацієнтів з 16 років
Медіком (Medikom) на Печерську
вул. Василя Тютюнника, 37/1на карті
Печерськийм. Палац Україна
Медіком (Medikom) на Оболоні
пр-т Героїв Сталінграда, 6 Дна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Дола Людмила Леонідівна на Doc.ua
Дола Людмила Леонідівна
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Займається лікуванням таких захворювань, як: міома матки, кандидоз, менопауза та інші. Веде одноплідну та багатоплідну вагітність, а також після ЕКЗ
Лікар УЗД-фахівець, Гінеколог, Акушер-гінеколог Реп'ях Ганна Олександрівна на Doc.ua
Анна Александровна веде вагітних з екстрагенітальною та акушерською патологією та гінекологічних хворих згідно з чинними протоколами. Діагностує і лікує ендокринологічні патології в гінекології, запальні захворювання, інфекції, доброякісні новоутворення органів малого таза і інше.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Бахмат Наталія Борисівна на Doc.ua
Акушер-гінеколог, має першу категорію, проводить вакцинацію проти папіломавірусу, терапію захворювань жіночих статевих органів, передракових станів.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець Смірнова Юлія Юріївна на Doc.ua
Доктор Смирнова є провідним гінекологом і репродуктологом медцентру «Здоров'я родини» зі спеціалізацією в діагностиці і терапії безпліддя ендокринної, маткової та трубної етіології. Юлія Юріївна володіє широким спектром методик оваріальної стимуляції і має успішний досвід їх проведення. Також доктор Смирнова є досвідченим фахівцем в гінекологічному УЗД та ендоскопічній гінекології.