Миколаїв

Гінекологи в Миколаїві

Сьогодні, 19 Квітня
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Гінеколог Герман Дар'я Геннадіївна на Doc.ua
Лікар гінеколог-ендокринолог, має першу категорію, кандидат медичних наук — займається терапією гінекологічних захворювань, включаючи різні патології шийки матки, лікує інфекційні та запальні процеси в жіночих статевих органах
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Дятлова Наталія Ренажановна на Doc.ua
Наталя Ренажановна займається визначенням і терапією патологічних станів в гінекологічній сфері у дітей і підлітків. Також доктор Дятлова здійснює діагностику і лікування безпліддя нез'ясованого генезу, інфекційних процесів, запальних процесів на шийці матки.
Active-Medical на пр. Леніна

Консультация по вопросам менструальных расстройств - 195 грн.

Лікар Гінеколог Гомберг Марина Валентинівна на Doc.ua
Марина Валентинівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань у дітей. Займається лікуванням порушень менструального циклу, корекцією таких патологій, як: свербіж і печіння статевих органів, кров'янисті виділення з піхви (поза менструального циклу), виділення з піхви з неприємним запахом, підвищений ріст волосся на тілі таі ін.
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Бебло Вадим Іванович на Doc.ua
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, фахівець в області інтимної хірургії та естетичної гінекології. Займається лікуванням захворювань жіночої статевої системи. За показаннями виконує оперативні втручання
Златадерма
вул. Бузника, 14на карті
Заводський
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Товкус Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна допомагає жінкам в ситуаціях, пов'язаних з патологічними змінами в роботі і структурі репродуктивних органів, здійснюючи діагностику і відповідну терапію.
Active-Medical на пр. Леніна

Консультация по сохранению репродуктивной функции - 260 грн.

Консультация обоих половых партнеров - 260 грн.

Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Банна Наталія Валеріївна на Doc.ua
Наталія Валеріївна займається експертними обстеженнями і терапією запальних і гормональних патологічних порушень в жіночій репродуктивній сфері, включаючи проблеми з менструальним циклом, порушення природного перебігу клімактеричного періоду і ін.
Active-Medical на вул. Галини Петрової

Первичная консультация: осмотр в зеркалах, осмотр молочных желез, видеокольпоскопия - 235 грн. Консультация по сохранению репродуктивной функции - 260 грн. Консультация обоих половых партнеров - 260 грн. Консультация с целью установления ранних сроков беременности (до 6-и недель) - 340 грн. Консультация по вопросам менструальных или климактерических расстройств - 195 грн.

вул. Галини Петрової, 2/1на карті
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Стешенко Валерій Миколайович на Doc.ua
Доктор Стешенко є фахівцем з оперативної гінекології, зокрема лапароскопічної. Так, Валерій Миколайович здійснює операційні втручання при ендометріозі, кістах яєчника, ерозії, міомі і т.д.
Active-Medical на пр. Леніна

Консультация по сохранению репродуктивной функции - 260 грн.

Консультация обоих половых партнеров - 260 грн.