Миколаїв
Медичний центр "ОН Клінік" Миколаїв

Медичний центр "ОН Клінік" Миколаїв

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
Медичний центр «ОН Клінік» Миколаїв - це сучасний багатопрофільний медичний заклад, що працює за стандартами європейських країн світу. Головною спеціалізацією даного медичного центру є є застосування безболісних і безопераційних методик лікування захворювань
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 17:00
вул. Велика Морська 74/3на карті
Центральний

Висококваліфіковані фахівці, що регулярно проходять навчальні медичні курси і тренінги для підвищення своїх професійних навичок. Високий професіоналізм медичного персоналу в сукупності з найсучаснішим, сертифікованим обладнанням дозволяє максимально точно і ефективно проводити діагностику і лікування найрізноманітніших захворювань.

Відділення ОН Клінік Миколаїв:

• Хірургія;
  • Фізіотерапія;
  • Ультразвукова діагностика;
  • Лабораторні аналізи.

Основною перевагою клініки є те, що є можливість пройти всі необхідні обстеження в одному місці. Так як у даній клініці працює п'ятнадцять відділень включаючи лабораторію.

Ганна 21 Квітень 2024
Візитом до ендокринолога Лобановой Інни Вікторівни, залишилась задоволеною.
Надія 09 Квітень 2024
Не в перше уже користуюся послугами цієї клініки. Загалом клініка класна, дуже швидко та якісно надають послуги. У клініці є все що потрібно, це дуже зручно.
Марія 08 Квітень 2024
Дуже сподобалася клініка. Усім залишилася дуже задоволена.
Аріна 02 Квітень 2024
Все пройшло чудово. Все сподобалося у цій клініці.Було все добре.
Олена 01 Квітень 2024
Красота везде, чистота, порядок.