Миколаїв
Медичний центр "ОН Клінік" Миколаїв

Медичний центр "ОН Клінік" Миколаїв

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Неврологія Оториноларингологія Офтальмологія ... ще
Медичний центр «ОН Клінік» Миколаїв - це сучасний багатопрофільний медичний заклад, що працює за стандартами європейських країн світу. Головною спеціалізацією даного медичного центру є є застосування безболісних і безопераційних методик лікування захворювань
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 8:00 - 17:00
вул. Велика Морська 74/3на карті
Центральний

Висококваліфіковані фахівці, що регулярно проходять навчальні медичні курси і тренінги для підвищення своїх професійних навичок. Високий професіоналізм медичного персоналу в сукупності з найсучаснішим, сертифікованим обладнанням дозволяє максимально точно і ефективно проводити діагностику і лікування найрізноманітніших захворювань.

Відділення ОН Клінік Миколаїв:

• Офтальмологія;
  • Психіатрія;
  • Ультразвукова діагностика;
  • Лабораторні аналізи.

Основною перевагою клініки є те, що є можливість пройти всі необхідні обстеження в одному місці. Так як у даній клініці працює п'ятнадцять відділень включаючи лабораторію.

Татьяна 14 Липень 2024
Я задоволена візитом, все добре, жодних зауважень, планую подальше лікування. Дякую!
Олександра 07 Липень 2024
Була на консультації у лікарки Назаров Інни Володимирівни, залишилась усім задоволеною.
Світлана 21 Червень 2024
В клініці комфортно, прохолодно, гарно, зауважень не було
Надія 11 Червень 2024
Все добре, але затримали прийом на двадцять хвилин.
Наталія 10 Червень 2024
Мені все сподобалося, персонал гарно ставиться до пацієнтів. Лікар, Панкратова Наталія Григорівна, професійно підходить до питання. Прийом сподобався. Планую звернутися до лікаря ще