Миколаїв

Психіатри в Миколаїві

Сьогодні, 23 Квітня
Лікар Психіатр, Психотерапевт, Лікар функціональної діагностики Крапівін Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар Сергій Олександрович Крапівін – кваліфікований психотерапевт, має кілька основних напрямків терапевтичної діяльності. Зокрема, займається діагностикою, профілактикою та лікуванням афективних, невротичних, шизофренічних, харчових та інших розладів. Проводить сеанси арт-терапії, використовує в роботі когнітивно-поведінкові техніки і Mindfulness
Лікар Гомеопат, Психіатр Здарська Тетяна Андріївна на Doc.ua
Психіатр, лікар нетрадиційної медицини (гомеопат), спеціалізується на проведенні діагностики та лікування індивідуально підібраною гомеопатією за методикою Дж. Вітулкаса. Займається комп'ютерною діагностикою дорослих і дітей за модифікованою методикою Фолля.
Медіса-Н
пр-т. Центральний (Леніна), 67на карті
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Вараксін Ігор Вікторович на Doc.ua
Вараксін Ігор Вікторович
31год опыта
Психіатр вищої категорії, валеолог, психофізіолог, психотерапевт. Є головним фахівцем з південно-центральному регіону Слов'янського альянсу оздоровчих тренінгових програм у сфері методик корекції ваги. Також його авторству належать інтегративні програми щодо коригування харчової залежності, надмірної ваги, булімії, інших адикцій - всі вони підтверджені 36 авторськими свідоцтвами, 11 держпатентами.
Метод Слов'янська клініка
Пр. Центральний, 9на карті
Лікар Психіатр Андрусяк Наталія Василівна на Doc.ua
31год опыта
Лікар-психіатр з більш ніж 30-річним досвідом роботи, проводить за допомогою медикаментозної нейрометаболічної і детоксикаційної терапії лікування тривожних, маячних, панічних, обессивно-компульсивних і інших психічних розладів, а також різних залежностей.
Лікар Психіатр, Нарколог Тарасова Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Тетяна Миколаївна позбавляє пацієнтів від алкогольної, тютюнової, наркотичної, ігрової залежності, виконує її діагностику, лікування і профілактику.
Наркологічний центр «СВОЇ»
Детокс від 2000 грн